• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Sportovní střelba

1N7RUD3R

rodinný člen KLANu
1 207
Tak se pochlubte, lovci cernych stredu. Je tu nejakej mistr muzky? Z ceho sypete, jste sypali, by jste chteli sypat? :)
 
chodíval jsem střílet do Vinařic s bývalým skorotchánem z Smith & Wesson 357 Magnum s 12ti palcovou hlavní + malorážka + devítka ...
 
Smith & Wesson je pecka a zvlast v takovy razi. Kvalitni zbrane a taky podle toho tolik stoji.
 
paradoxně se mi líp střílelo ze Smiťáka a devítkou jsem trefoval horší terče....
 
Silna raze nemusi hned znamenat nepohodlna strelba. Z .40 se mi strilelo lip jak z 9mm. Takovy kote... .45ACP uz bylo citit. Nejlip mi sedla Beretta... to byla devitka tedka. A za ty prachy co stoji bych si koupil asi neco jinyho. Protoze stoji nesmysl. Tak bych sel bud do levnejsiho Rugra 1911 a nebo Dana Wessna, Smitha... Ale na druhou stranu se mi desne libi nase CZ75. A je to taky takovy kote... na noseni dost tezky, bohuzel.
 
Krátké zbraně: CZ 82 (9x18 mm Makarov), CZ 75D COMPACT (9 mm), Glock 19 (9 mm), CZ 75 (.40 S&W), revolver S&W (.44 magnum), CZ 100 (9 mm),...
Dlouhé zbraně: CZ Škorpion 61 (7,65 mm Browning), SA vz. 58 (7,62 mm), CZ 805 BREN (5,56x45 mm NATO), HK G36 C (5,56x45 mm NATO), HK MP5 (9 mm) - všechno automaty ;) ostřelovací puška (.338 Lapua Magnum), brokovnice Benelli, vrhač HK 69,...bylo toho dost, na všechno si nevzpomenu :)
 
Já bych si někdy ráda vyzkoušela DESERT EAGLE .44 Magnum
Ale než seberu odvahu a naberu trochu svaly, tak se do toho pouštět nebudu, abych pak nebyla bez zubů. To by bylo nemilé.
O zbraně jsem se zajímala dříve, teď už jen čekám na den, kdy se jim budu zase moct naplno věnovat. :rolleyes:

 
r6d3k - hm, slusnej vycet... si hral Armu, vid? :D Njn, je videt, ze jsi z ozbrojenych slozek. Z automatu bych si chtel taky vysypat... :)

Lejdy, no a proc se jim nemuzes venovat ted? Aspon cca? :) Ja chodim strilet taky obcas, nevim kam driv... auto, kolo, letadlo, kickbox, strelnice...
 
Armu ne, jen BFko :D No full auto je celkem k ničemu ale burst se dá udržet, aby to melo význam :) Jinak kosa a automaticka střelba to nejde moc dohromady :D Leda takova zastrasovacka, ale na krasnej soustrel v terči to teda není :D
Můj sen je asi bouchnout si z Barretta M82 :D
 
Strilet presne je zaklad, to je jasny. Zatim mi to uplne nejde,... kazdopadne puska by se mi libila. Mosin by byl skvelej.
 
1N7RUD3R: se mnou je to takový těžký no.. Práce, škola, auto, tréninky, a o víkendu jsem ráda, že žiju. A navíc se mi stěhuje střelnice, takže to budu mít ještě dal, než jsem to měla teď ale to už se snad trochu dám časově do kupy:) já tohle mám jako spíše relaxační věc
 
ja 2x ročne najmä samopal, brokovnica, revolver a športová pištol, občas ešte niečo k tomu, prima zábavka


upload_2015-5-10_23-15-5.png

upload_2015-5-10_23-15-34.png

upload_2015-5-10_23-15-50.png
 
Back
Top