• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Spotřeba paliva u CX-3 - zkušenosti

Já mám stále 7,3l, najeto témeř 3600km a rozhodně to nešetřím, mám cx 3 necelé 3 měsíce


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tak já mám najeto 10 500 km a 6.1 ,a rozhodně to nešetřím ,zkoušel jsem už x krát maximálku ;) ,motor slušně vytáčím,hold mám rád svižnou jízdu ,no a potom do majdy sedne Zlatíčko ( manželka ) a prostě jezdí za 5.4 :D
 
Tak já mám najeto 10 500 km a 6.1 ,a rozhodně to nešetřím ,zkoušel jsem už x krát maximálku ;) ,motor slušně vytáčím,hold mám rád svižnou jízdu ,no a potom do majdy sedne Zlatíčko ( manželka ) a prostě jezdí za 5.4 :D
Mě to prostě nesedí,ano nechá se jet za 5,5 je to nuda;),slušně vytáčim,zřejmě si nebyl nikdy v červeném políčku jestli ano nemůžeš jezdit za 6,1:D
 
Sedly.. že ty do kopce nasazuješ šlapačky abys jí moc netrápil.. přiznej se.. ;)
 
Na tachometru 22 kilo a průměrná 6.1 dle počítače v autě. Podle propočtu po do tankování přesně 6.51 litrů sto. Jezdím zcela běžně , většinou ve třech v okolí Zlína , což nejsou žádné roviny . Dle mého názoru je to na to svezení co to auto nabízí za ty parametry VYNIKAJÍCÍ! !!!!!!
 
Na tachometru 22 kilo a průměrná 6.1 dle počítače v autě. Podle propočtu po do tankování přesně 6.51 litrů sto. Jezdím zcela běžně , většinou ve třech v okolí Zlína , což nejsou žádné roviny . Dle mého názoru je to na to svezení co to auto nabízí za ty parametry VYNIKAJÍCÍ! !!!
Počkej až to uvidí @vladas75 , nebo @romin ,to zas bude řečí ,že to nejni možné ,že to dost nehoníme a netočíme :D a jak možem s dvoulitrem jezdit pod 7 :D .Jinak mám podobné zkušenosti ,jak Ty (dlouhodobý průměr 6,1 )
 
Počkej až to uvidí @vladas75 , nebo @romin ,to zas bude řečí ,že to nejni možné ,že to dost nehoníme a netočíme :D a jak možem s dvoulitrem jezdit pod 7 :D .Jinak mám podobné zkušenosti ,jak Ty (dlouhodobý průměr 6,1 )
Žádný řeči nebudou;)netvrdim že se nedá,o prázdninách jsme byli s vnučkama na výletě cca 200 km a protože sem zodpovědný dědeček,jel sem dle předpisů,
prostě na pohodu,spotřeba činila 5,6l tam 5,8l zpět,ale jestli někdo tvrdí že jezdí 140km/hod a motor točí, za 6,2l tak se mi to zdá divné;).Mám už najeto dost km,abych tomu věřil:)
 
Žádný řeči nebudou;)netvrdim že se nedá,o prázdninách jsme byli s vnučkama na výletě cca 200 km a protože sem zodpovědný dědeček,jel sem dle předpisů,
prostě na pohodu,spotřeba činila 5,6l tam 5,8l zpět,ale jestli někdo tvrdí že jezdí 140km/hod a motor točí, za 6,2l tak se mi to zdá divné;).Mám už najeto dost km,abych tomu věřil:)
Jo,ale ten někdo v majdě jezdí jenom víkendově ,jinak s ní denně jezdí manželka ;) ultra předpisově :D
 
A je to tam lidičky, první TISÍCOVKA za mnou a zatím jsem moc spokojen, spotřeba 6,4I/100Km
sSNj64G.jpg
 
90-120-140 km/h a prumer 6,1 l ! Proste to tak je ! Stejne to ukazuje na píp ! Neres te spotrebu akorat to dela zlo! To je jak kdo kolik dostal odmenu apod !!! Proste budeme jezdit tak, abychom meli vsichni 7,5 l :)
 
Poslední úprava:
Back
Top