• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Spotřeba paliva u CX-3 - zkušenosti

zdarec, jak se vám zobrazuje dlouhodobá spotřeba ? Mám tam pořád jen poslední sloupec, podle návodu str.4-92 4-93 se další sloupce zobrazují až po ručním nulování ?

Tak mně se to zatím nepovedlo, pokud najedu na spotřebu, mám na displeji jen tabulku s konstatováním průměrné spotřeby a nepovedlo se mi dostat tam zmiňovaný graf se sloupci. A v příručce ani uvedené nic takového není, nemluvě o tom, že část 4 u mne končí stranou 56. Tacho jsem nulovala už asi 3x a pořád nic. Poradí někdo?
 
Poslední úprava moderátorem:
Tak mně se to zatím nepovedlo, pokud najedu na spotřebu, mám na displeji jen tabulku s konstatováním průměrné spotřeby a nepovedlo se mi dostat tam zmiňovaný graf se sloupci. A v příručce ani uvedené nic takového není, nemluvě o tom, že část 4 u mne končí stranou 56. Tacho jsem nulovala už asi 3x a pořád nic. Poradí někdo?
Ahoj ...prejdi kurzorom na obrazovke spotreby na položku : ďalšia obrazovka...je to na spodnej lište ponuky
 
Já mám najeto 6200km z toho cca 60% město a mám 7.4 (průměrna rychlost na Pc je 36km/h).. Predokolka v automatu... 2.0 benzín... Jinak mimo město umí (když jezdim po okolí Č.Budějovic) jet v průměru i za 4.3...masakr ... Doma jsme nadmíru spokojení :D :)
 
MCX3... ako vyzera ten vzduchovy filter K&N, vedel by si sem hodit nejake foto?
 
Back
Top