• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Spotřeba paliva u CX-3 - zkušenosti

Po 10300 km 6,5-6,7 v posledni době couračky po městě a ježdění " kolem komína".
 
Najeto 27 tisíc a nějaké drobné a spotřebu mě to ukazuje 7.2L/100.
40% okrsky, 30% město, 30% dálnice (často využívám i sport režim)
 
Pro Szopi : Prosimtě kudy jezdíš , auto máš několik měsíců a na tachometru 728 km. Já beru že ji máš rád a chceš si
ji pošetřit. Ale auto má JEZDIT ne spinkat v garáži...
Já mám auto od konce července (jůla) a dnes tam mám 8800 km. Spotřeba je 6,6 dle tankování a na zimních pneu.
Jinak ať Ti mazdička dlouho a věrně slouží . Ahoj Libor!!!
 
Omlouvám se za svůj poslední příspěvek pro Szopiho. Ale jak to bylo napsáno, pochopil jsem že má takový celkový nájezd. Hold delší vedeni......

A jinak Všem tady na fóru Krásné prožití svátků vánočních, mnoho úspěchů a ZDRAVÍ v roce 2017 přeje Bedla 71.
 
Já vezl maminu o víkendu po návštěvách :). trasa Hovězí - Bzenec (cca. 100km) a zpět. Jel jsem normálně, aby se mamina nebála :). Takže na pohodu, žádná brzda provozu jsem ale nebyl. A docela dost mě překvapila spotřeba dle palubáku. Tam jsem dojel za 5.3l/100 a zpět jsem dojel za 5.4l/100.
A když sem se vracel od našich zpět domů, tak sem dojel za 9 (bylo třeba vyhnat pavouky z trubek).
 
Zdravím, zatím cca 1400 km a průměrná spotřeba 6,1 l/100 km. Uvidíme dál ....
Tak pri 4000 km mam spotrebu 6.3 l/100 km dle palubniho pocitace. Dle aplikace kam zadate km a natakovane litry 6.45 l/100 km.
Uvidime dal ....
 
Poslední úprava:
tak po delší době sem hodím nějakou tu zkušenost se spotřebou. Včera trasa Nové Strašecí - Blansko - Nové Strašecí po D1 přes Brno cca 560 km , tempomat na 135-140 a nějaké to předjíždění ;) . Palubák při cestě tam ukázal 6,6 a při cestě zpět 6,8 celková spotřeba mi klesla na 7,5 ( ale podle palubáku ) najeto zatím 23 300 km. Ale na spotřebu rozhodně nejezdím :D
 
Mám cx3 dvacet dní ,najeto 1700 km a průměr 6,2/100 ;) i když se nijak nekochám :)
 
A mne sa zmenili jazdné vzdialenosti a teraz mám priemerku na veľmi krátku trasu 6,8. Ráno z kopca 4,4 km do práce a poobede späť do kopca tá istá trasa. Sem-tam musím Buddyho prehnať aj viac!
 
Dva dny vlastnim cx3 najeto 180 km prumerka 5.8 l :) ale vidim to 7 l - 8 l to se neda smudlat ! Ten motor musi hrat ! Vzdyt to razeni je pohadka !
 
6.1 l spotreba... jizda 120 - 140 km/h ! Jezdival jezdival jsem dle zakona 361 z roku 2000 ! Ted ? To se neda ! To auto je proste uzasny ! Hlavne jeho srdce motor !
 
Poslední úprava:
Taky jsem jezdil většinou podle předpisů ,ale s Mazdičkou se to fuckt nedá :D:D
 
Poslední úprava:
Takže autíčko mám dva měsíce a nějaký den ,najeto 5000 a dlouhodobý průměr podle palubáku čistých šest litrů :) 40% okresky,40 % město ,20% dálnice , no spokojenooooooost naprostá :cool:
 
Back
Top