• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Spotřeba paliva u CX-3 - zkušenosti

Užívám si vysoký výkon a ten zvuk, když na to šlápnu je úchvatný :Dtak proč se krotit, když to tak krásně jede
to máš naprostou pravdu, taky miluju když "vyfouknu" pavouky a koncernisti mi koukaj na výfuky, ale ty rychlostní limity .........., velmi těžké dodržovat :(
přesto je ta spotřeba taková
 
Poslední úprava:
980 km jízda 120-140.....spotřeba 6.1 l/100 .... zvuk ? Nic neslysim !!! Ty volove ten model 17 odhlucnili až moc !
 
980 km jízda 120-140.....spotřeba 6.1 l/100 .... zvuk ? Nic neslysim !!! Ty volove ten model 17 odhlucnili až moc !
To tě vážně lituju, když mě vážně svrbí noha, leze ta spotřeba na 6,8 a je to koncert :):) a pak se to zas upraví na 6,2, prostě nevyměním a nevyměním
 
Nemáte někdo zkušenost se snížením hlavy motoru ? jestli to pomůže ve výkonu. :) -;)
 
Určitě. Zvětšíš kompresní poměr.
Většinou se takové zákroky dělají když foukne těsnění nebo prdne hlava a už se pak dává snižená.
Snad to neni tvůj problém.
 
Určitě. Zvětšíš kompresní poměr.
Většinou se takové zákroky dělají když foukne těsnění nebo prdne hlava a už se pak dává snižená.
Snad to neni tvůj problém.
Ne ne určitě není, u mě je vše v pohodě. :) ;)
 
Back
Top