• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Spotřeba paliva

Annax

výkonný člen KLANu
102
Zakládám toto téma s fotkou hned na úvod :)
Na G-165 až neuvěřitelné.

20150510_143058.jpg
 
krátkodobá 4,5 není berná mince, ale těch dlouhodobých 7,6 je super !!
 
Tak jistě... ale tento extrém jsem sem musela dát aspoň pro zajímavost ;)
 
přesně tak ... v době Skyactive benzínových motorů patří nafta fakt už jenom do traktoru :) Ale doba ukáže nakolik jsou tyhle motory odolné vůči času .... zatím sdílím Aniččino nadšení a další auto bude nejspíš benzínová GJ 2,5 v automatu :)
 
Přesně tak, nafta už prostě v době eko teroru ztratila smysl..
Já přidávám jeden extrém z druhé strany mince :D
17334090026_0c923cf445_m.jpg
 
Natural: to je jasný, auto se spotřebou brání špatné volbě radio stanice :D
 
Teď momentálně mám 7,0 ale v zimě to bylo 8,5 :-( M6 2.0D 100kw

odesláno z mobilu
 
Když jedu normálně 130km/h tak jsem dlouhodobě na 6,2-6,4l :) teď jak jezdím pravidelně praha pardubice...

2.0 diesel 105kw:)
 
Ani 130 nejezdím,denně najedu 50km,to asi bude ten problém s vyšší spotřebou...z toho 10km je po městě.

odesláno z mobilu
 
A nemáš to taky náhodou v 5ti kvaltu?

Jinak po.městě když jezdím tak je to taky jiné číslo spadlo to teď jak jezdím furt takhle "dálky":)
 
Ano mám jen 5ti kvalt...Ale šestku bych nevyužil.Delší trasy jezdím opravdu výjimečně.

odesláno z mobilu
 
Jj ale ta 6ka na delší trase dělá opravdu hodně... Když jsem předtím jezdil ve vochcavce tak ta byla 5ti kvalit 81kw takže nic úplně slabého... A stejně na té dálnici nebo lepší silnici ta 6ka chyběla:)

Tím ale samozřejmě nezatracuju 5ti kvalty;)
 
Já měl 6ti kvalt na Oplu Corsa 1.3 cdti a tam sem to často používal,ale jen proto ze sem často jezdil Brno Olomouc a Brno MB.

odesláno z mobilu
 
Back
Top