• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Sraz v Ostravě (22.10.2017)

Přijedete na Mazdasraz?


  • Celkem voličů
    8
  • Anketa uzavřena .

Míra

rodinný člen KLANu
980
Přemýšlíme s Rakkinem o uspořádání srazu.Na severní Moravě je nás dost silná komunita,pan Mikuš se snaží.Konzultoval jsem to s Naturalem a ten byl celkem nadšen.Máme představu o neděli 22 října v areálu Dolní oblast Vítkovice. http://www.dolnivitkovice.cz/ Jsou tam krásná technická panoramata,na fotky jak dělané.Je možno vyjet na Vysokou pec,navštívit uhelnou stezku atd.Místa je tam strašně moc,žádná jiná akce se tam zatím nekoná,tak by nás tam nic nerušilo.Setkali bychom se třeba od 13 hodin,ale kdo by chtěl,tak by mohl přijet dříve a celý areál si prohlédnout.Je tam kavárna a i vnitřní areál techniky pro děti i celou rodinu.Pak bychom mohli udělat spanilou jízdu přes celou Ostravu až do Poruby ke Globusu,kde se dá celkem levně najíst nebo se občerstvit a samozřejmě pokračovat v diskusi Klanáků.Tak bychom mohli ukončit sezonu.Tak bych chtěl předem vědět,zda máte zájem a kolik nás zhruba bude.Je vítána celá rodina.Pokud zájem bude,srazík oficiálně vyhlásíme.
 
Tak konečně se dočkám srazu, který je v neděli, protože většinu sobot mám pracovní a ono to je přes půl republiky. :(
Ještě si to nechám projít hlavou.
Každopádně Dobrý nápad.
 
tez si davam do merku, kdyby nic nebylo, tak rad prijedu,ikdyz to mam peknych par km :)
 
Jak mě do toho nic nevleze, tak bych taky dojel.
Teď se koukám, že mě od 23.10. začíná dovča, tak snad to klapne. ;)
 
Dnes jsme byli vše omrknout a domluvit. Mohu potvrdit, že nápad je opravdu perfektní. Každej si může zvolit svůj program. Více info na www.dolnivitkovice.cz ... Kdyby měl třeba ještě někdo nějaký lepší nápad z hlediska návstěvy Ostravy, rád si přečtu nápady! :)
 
Takže máme vše domluveno,můžeme přijet,žádná jiná akce se v neděli 22.10. zatím nekoná,můžeme se shromáždit na parkovišti před Multifunkční halou GONG v areálu Dolní oblast Vítkovice.Pokud nás bude fakt hodně,tak se přesuneme na zadní parkoviště,kde je místa habaděj.Budeme se snažit oslovit někoho,kdo přiveze klańácké samolepky,podznačky, ledky,atd.Příjezd je od 13-14.hod.,samozřejmě zájemci mohou přijet dopoledne a navštívit tuto technickou památku.Parkování je zdarma.Kolem 16 hodiny bychom provedli spanilou jízdu celou Ostravou až do Poruby k OD Globus,kde bychom zaparkovali na parkovišti a pokračovali v diskusi u kávy.Je možno se tu i levně a dobře najíst.Vítány jsou i rodiny s dětmi.Takže se hlaste,at víme přibližně,kolik nás bude.Těšíme se na Vás.Míra,Rakkin,Bonyška,
 
Jeste posli adresu toho parkoviste, nevim jeslti trefim na to spravne, autem sem tam jeste nebyl :) dik
 
Jeste posli adresu toho parkoviste, nevim jeslti trefim na to spravne, autem sem tam jeste nebyl :) dik
Je to přesně před Multifunkční halou GONG,taková kruhová budova,bývalý plynojem.Dá se tam přijet z ulice Místecká nebo Ruská.Na kraji parkoviště je barevné menší letadlo a Návštěvnické centrum.Není kde zabloudit,směrovky jsou všude.
 
Taky hlásím účast... Ikdyž nevím jestli dojet nebo dojít :)

Jooo a pro mě taky pls pár podložek klanových hezkých.
 
Back
Top