• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Sraz v Ostravě (22.10.2017)

Přijedete na Mazdasraz?


  • Celkem voličů
    8
  • Anketa uzavřena .
Asi taky dorazim i s Gryllzem ale jeste nevim 100%,vzdy se muze neco neocekavaneho stat :D
 
21.10. som na akcii v Haji ve Slezsku, tak neviem v akom stave budem v nedelu. Ale posnazim sa prist ;)
 
Ted jsem se mrknul na počasí a mohlo by to ještě vyjít.Uvidíme,však Ostravsko je region razovitý,tu platí jiné zákonitosti i předpovědi
 
68212506-194F-4E47-A213-EDE2AA58B6BE.jpeg Decka, tak se mi to narodilo o chlup driv (3BN). Tak se mozna dostavim taky. Jen jsem nepocital s tim, ze bude kraska tak brzo. Pokud se mi podari preorganizovat vikendove plany, tak se za vama zastavim. Na kus reci. A snad i LED a domluva na vosk.
 
Poslední úprava:
Tak na desti bude asi blbost stat,ja bych byl pro nejaky plan B. Treba Tesco podzemni garaz Ostrava-Poruba(Třebovice) ...Zkuste nejake navrhy na plan B ;)
 
Zdravím Mazďáci :)
Plán B je samozřejmě možný :) Máme plán pod mosty v Ostravě u FORUM Nová Karolina, kousek od AAA Auto.(viz foto)

Ze svých zkušeností je podzemní parkoviště v AVION Ostrava, ještě k tomu v neděli, narvané k prasknutí.
S Mírou je pro nás priorita dobře uskutečněný sraz.

V plánu je samozřejmě i spanilá jízda Ostravou :) ...
Motokáry pak můžete využít individuálně. V Ostravě je mnoho pěkných a zajímavých míst. Jestli by měl někdo zájem o nějaký tipy, klidně se může zeptat. Sraz je vhodný i pro rodiny, které pak mohou sraz skloubit i s celodenním výletem Ostravou.

Bohužel, jako běžní smrtelníci nejsme schopni objednat počasí :(

Budeme se na všechny moc těšit! Je to náš první organizovaný sraz, tak snad se vyvede! :) Mazdar!

22709674_749468175237957_420621830_n.jpg
 
Ahoj, dorazím i s dalšíma několika MPS (pokud to všem časově vyjde) :)
 
Poslední úprava:
Můžete hodit někdo odkaz na Google mapu kde to je ten most?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tak i tak dáme sraz v té Dolní oblasti, pak se kdyžtak přesunem, kdyby něco :) Ať to nikdo složitě nehledá.
Kdyby cokoliv, číslo na mě: 723578086.
 
Back
Top