• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Sraz v Ostravě (22.10.2017)

Přijedete na Mazdasraz?


  • Celkem voličů
    8
  • Anketa uzavřena .
Jaký most? Tam je mega nadjezd. :). Zakrouškujte to někdo. Já si to pak prcnu do navi. Jinak se ztratím jak malej Jarda :)
 
Aha. No trošku zmatek. Ale oki. Beru teda ten Gong.
V pohode :D sak pisou ze se stejne sejdem u te haly a pak se podle pocasi uvidi coz si myslim ze je pro mimoostravske nejlepsi reseni. No ja si od jedne hodiny lestim a castecne jeste voskuju auto a cistim motor a interier tak doufam ze nebude zitra prset a zustane to jen pod mrakem :)
 
Tak znovu pro všechny.Sraz je u Gongu od 13 do 14 hodin.Pokud nebude pršet,zůstaneme tam,pokud bude pršet,ve 14 00 se přesuneme pod Frýdlantské mosty.Je tam hodně místa,dokonce i malý ovál-dráha.Od Gongu je to asi 500 m.Projel jsem dnes všechny podzemky v Ostravě-konec světa!Samozřejmě spanilá jízda platí!
 
Sjedes k te benzince a jsi pod mostem ;) Jinak jak pisou organizatori srazu tak je stejne sraz u haly GONG Vitkovice...
Ta "benzinka" je Eurobit (ať někdo nehledá logo dnes již polské Benziny). ;) Ale pozor - pod tím mostem dost často parkují autobusy a nákladní auta zejména autoškoly Shrek.
 
Takže máme pro Vás perfektní zprávu.Podařilo se nám s Rakkinem sehnat krytý sektor v bývalých podzemkách pod Albertem(nyní parkovací dům)na Dubině(bývalý Interspar),budeme tam mít připravenou plochu.Takže malá změna u verze B.Jinak vše platí-sejdeme se všichni(verze A+B) před Gongem,dle počasí se pak rozhodneme.
 
Já sem na cestě. Vidím to tak na 15 min


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Takže děkujeme všem za hojnou účast,sešlo se nás celkem 22 Mazd, v takovém počasí jsme počítali tak 10 aut .Pěkně jsme poklábosili,poprohlídali.I když celé odpoledne propršelo,nezabránilo nám to k uskutečnění spanilé jízdy celou Ostravou.Bylo krásné sledovat vlnící se had z našich miláčků.Poděkování patří i k provozovateli podzemních garáží pod Albertem,který nám poskytl azyl před nepřízní počasí.Takže ještě jednou dík všem.
 
Sraz bezva, aspoň jsem konečně viděl nějaké ty členy na živo :p Počasí nás nemůže odradit, těším se na další.
 
Back
Top