• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Stahování telefonního seznamu při každém zapnutí

Spotify


Mám starší rádio s TomTom a opravdu mi začne hrát muzika s touto úpravou do 20s max. Dříve minimálně 4 minuty a víc. Hudbu pouštim ze spotify.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslední úprava moderátorem:
nastavení v telefonu jsem tehdy taky zkoušel, ale stejně mi to tahalo seznam.....
 
Já mám ten problém, že mi u Mazdy 6 GL nejdou stáhnout kontakty z telefonu do auta. Vždycky to při pokusu o stažení napíše chyba stahování, zkuste později. Nevíte někdo, čím by to mohlo být?
 
Tak už jsem to vyřešil, raději to sem napíšu, kdyby byl někdo stejný analfabet jako já. V nastavení bluetooth na telefonu je potřeba povolit sdílení kontaktů. Jinak stahování nebude fungovat. Zajímavé je, že v předchozím autě (fabia 3) jsem nic takového nemusel řešit, spároval jsem telefon a seznam byl na světě :)
 
Mě se to při prvním spárování v telefonu ptá, zda chci povolit přístup ke kontaktům a SMS zprávám. Stačí jen potvrdit a už to fičí. Mám Android 7
 
Tak už jsem to vyřešil, raději to sem napíšu, kdyby byl někdo stejný analfabet jako já. V nastavení bluetooth na telefonu je potřeba povolit sdílení kontaktů. Jinak stahování nebude fungovat. Zajímavé je, že v předchozím autě (fabia 3) jsem nic takového nemusel řešit, spároval jsem telefon a seznam byl na světě :)

Tohle je věc Androidu, od jisté verze (neptejte se mě které už si nevzpomenu) se to prostě ptá konkrétně u každého přístupu jestli to chcete povolit. Dříve to nedělalo. Tam se oprávnění nenastavovala tak podrobně pro každouz aplikaci a nebo přístup.
 
Zdravím,za jak dlouho se vám po nastartování přihlásí k rádiu přes BT telefon?U nás to trvá tak 2 minuty,načítá to telefonní seznam po každém připojení.A pokud vypnu třeba i na 10 sec. motor tak se vše zase opakuje,dlouhé připojení.Nemám něco blbě nastaveno?
 
Zdravím,za jak dlouho se vám po nastartování přihlásí k rádiu přes BT telefon?U nás to trvá tak 2 minuty,načítá to telefonní seznam po každém připojení.A pokud vypnu třeba i na 10 sec. motor tak se vše zase opakuje,dlouhé připojení.Nemám něco blbě nastaveno?
Ahoj, asi máš ještě starou verzi "rádia" v Mazdě 6 GJ - NB1:
71724124838059850863_thumbnail_14822190-mapy-tom-tom-mazda-nb1-2021-002.jpg

Přesně tohle nám auto dělalo taky, že kontakty se načítali kolikrát i několik minut, že při kratším přesunu se ani nestihli nahrát do rádia. Nebo se nám třeba ani nespojil telefon... Byla to známá vada a Mazda to tehdy řešila výměnou BlueTooth modulu. Bohužel pokud jsi to nestihnul v záruce,tak málo kdy to někomu vyměnili zdarma po záruce a tak jako tak jsis o to musel říct sám že tě to trápí a chceš to vyměnit. Po výměně se nám kontakty už stahovali trochu rozumnější rychlostí do cca 20-30 vteřin.Stejně se to řešilo i s USB modulem kvůli přehrávání písniček stále od první skladby.

Jestli je tohle tvůj případ,tak ti nezbyde nic jinýho než sehnat ten novější BlueTooth modul a vyměnit ho a nebo tuhle pravěkou věc vyhodit a koupit třeba nějaký Android rádio.
 
díky za odpověď,moc radost z toho nemám.Je to autorádio NB1 v CX-5/2014.Zkusím se stavit v Mazdě a uvidím,co na to řeknou.Nic si ale neslibuji.
 
Back
Top