• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Stěrače

luciash

člen KLANu
95
Jaké stěrače doporučujete? Se kterými stíracími lištami máte nejlepší zkušenosti?
 
Originál Mazda resp. Denso se spoilerem používám asi nejčastěji, ale alternativní (pro BK třeba prvomontáž) Bosch Aerotwiny fungují taky dobře.
 
poslední dva roky kupuju bezramínkové sěrače Denso a velká spokojenost
 
Jednoznačně stěrače DENSO.
Ohledně Bosh Aerotwin. Jsou dobré, ale kvůli změně ve výrobě už nevydrží tak dlouho jako před tím. DaveP by mohl vyprávět. Nenechal si poradit, šel do stěračů Bosh a už tam po pár měsících má Densa :rolleyes:
 

Přílohy

  • 2014-04-19-1862.jpg
    2014-04-19-1862.jpg
    349,5 KB · Zobrazení: 252
Denso, nic jinyho nema smysl. Stoji dost, ale vydrzi nejdyl. Nema smysl kupovat nic jinyho... nam vsem se osvedcili.
 
Tak na Heurece jsou ty sterace od 250 po nějakých 700 ...ale jak dlouho vydrží?
 
na GH stojí Densa cca. 650 Kč na čelní okno a vydrží téměř rok dokonale stírající. Zima jim ukončí životnost a na jaře je měním
 
Já mám při nájezdu 20K ročně sterace Sheron který stály 250kč..už je tam mám druhy rok a začínají stirat špatně.
 
otázka je, čemu říkáš "začínají" stírat špatně. Pro mě je to sebemenší šmouha, kterou stěrače nechávají, ale znám lidi co jezdí s gumičkama připomínajícíma hřeben a je jim to jedno .... najezdím cca. 25-30k ročně
 
Nesetrou dokonale,popsat smouhu je složitý,po šetření steracu vidím,ale vím že v průběhu léta koupím nový,než pojedu na dovolenou.Tím sem chtěl říct ze i za levný peníze se dá pořídit slušná muzika :)
 
Já teď chytnul akci a sada na přední okno na GG za 511,-Kč :cool:
Lepší stěrače než Denso jsem neměl, jsou tiché a stírají i za vysokých rychlostí. Na salonu v Ženevě jsem je viděl použité i na vozech Ferrari :troll:
Samozřejmě každý ať koupí podle vlastního uvážení ;)
 
original Mazda, mám ich už rok a keby som ich raz v zime neodtrhol primrznuté na okno, tak doteraz bez jedinej vady
 
právě zima prověří kvalitu stěračů ... párkrát to promrzne, někdy i přimrzne k oknu a je po dokonalém stírání. Žádné stěrače, ba ani Denso nepřežijou zimu na používaném autě ...
 
Natural: Kde jsi je kupoval?
Na prdejdilu.cz . Dneska jsem si je byl vyzvednout a musím hned napsat varovnou zprávu. Všiml jsem si, že krabice u stěračů (550 a 450) jsou rozdílné, tak jsem se hned dal do debaty s prodejcem. Prý, že mění dodavatele a 550 je už od toho nového dodavatele. Tak jsem doma zkoumal a od nového dodavatele je na gumě stěrače nápis NWB :mad: Na 450 od starého dodavatele tento nápis není..
Teď jsem na netu hledal info a našel jsem jen nepodložené a nejednoznačné info. Někde se píše, že NWB je značka, která je v zastoupení Densa. Ale nic konkrétního jsem nenašel. Kdo by měl nějaké konkrétní info o těchto značkách, budu jenom rád za objasnění ;)
Nicméně jak budu doma u aut, tak kouknu schválně na všechny 4 stěrače, jestli se na nějaké gumičce objevuje značka NWB. Pokud na žádném NWB nebude, tak budu aspoň testovat kvalitu a z prodejdilu už kupovat "kopie" nebudu :cool:
Dám potom vědět ;)
 

Přílohy

  • 2015-04-13-2885.jpg
    2015-04-13-2885.jpg
    955,8 KB · Zobrazení: 166
  • 2015-04-13-2886.jpg
    2015-04-13-2886.jpg
    1,1 MB · Zobrazení: 154
  • 2015-04-13-2887.jpg
    2015-04-13-2887.jpg
    966,4 KB · Zobrazení: 147
  • 2015-04-13-2888.jpg
    2015-04-13-2888.jpg
    1,1 MB · Zobrazení: 147
  • 2015-04-13-2894.jpg
    2015-04-13-2894.jpg
    590,1 KB · Zobrazení: 154
  • DSC_5219.jpg
    DSC_5219.jpg
    109,7 KB · Zobrazení: 162
Na prdejdilu.cz . Dneska jsem si je byl vyzvednout a musím hned napsat varovnou zprávu. Všiml jsem si, že krabice u stěračů (550 a 450) jsou rozdílné, tak jsem se hned dal do debaty s prodejcem. Prý, že mění dodavatele a 550 je už od toho nového dodavatele. Tak jsem doma zkoumal a od nového dodavatele je na gumě stěrače nápis NWB :mad: Na 450 od starého dodavatele tento nápis není..
Teď jsem na netu hledal info a našel jsem jen nepodložené a nejednoznačné info. Někde se píše, že NWB je značka, která je v zastoupení Densa. Ale nic konkrétního jsem nenašel. Kdo by měl nějaké konkrétní info o těchto značkách, budu jenom rád za objasnění ;)
Nicméně jak budu doma u aut, tak kouknu schválně na všechny 4 stěrače, jestli se na nějaké gumičce objevuje značka NWB. Pokud na žádném NWB nebude, tak budu aspoň testovat kvalitu a z prodejdilu už kupovat "kopie" nebudu :cool:
Dám potom vědět ;)

Tady je na posledním obrázku taky vidět "NWB" tak to bude asi OK: http://eshop.dimid.cz/produkt/sterace/hybridni/denso-du-060l-sterac-hybridni-plochy-62.htm#obrazky

Já zkusím asi ploché stěrače Autolamp. http://www.sterace-autolamp.cz/mazda Kupoval jsem je na základě kladných hodnocení minulý rok tchánovi na Renaulta a pořád si je strašně chválí jak jsou potichý a pěkně stírají (oproti originálu)... Je teda pravda, že auto má častěji v garáži než venku, ale co, zkusím je, a když to nic nevydrží, koupím příště Denso ;)
 
Back
Top