• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Stěrače

Tady je na posledním obrázku taky vidět "NWB" tak to bude asi OK: http://eshop.dimid.cz/produkt/sterace/hybridni/denso-du-060l-sterac-hybridni-plochy-62.htm#obrazky

Já zkusím asi ploché stěrače Autolamp. http://www.sterace-autolamp.cz/mazda Kupoval jsem je na základě kladných hodnocení minulý rok tchánovi na Renaulta a pořád si je strašně chválí jak jsou potichý a pěkně stírají (oproti originálu)... Je teda pravda, že auto má častěji v garáži než venku, ale co, zkusím je, a když to nic nevydrží, koupím příště Denso ;)
No taky to může značit, že prodávají neorigo. Rozlouskne se to, jak se podívám na stěrače, které jsou už přes rok na autech ;)
Na těch autolampech by mě štval ten neestetickej výstupek :)
 
Je to tak, jak jsem očekával. Nový dodavatel prostě dodává NWB. Staré stěrače jsou bez popisu na gumičce.
No a i písmo na krabicích je rozdílné (Španělština například zřetelně širší řádkování). Možná už vidím i to co není. :rolleyes: Každopádně krabice vezmu na sraz ať to můžou zhodnotit i jiní.
Stěrač budu potom testovat, po výměně čelního skla :cool:
Ale každopádně kdo bude mít nějaké info o značce NWB nebo obchodu, který dodává čistokrevné DENSO, tak ať se určitě pochlubí ;)
Ještě přikládám obrázek NWB stěračů, které jsou na netu.
 

Přílohy

  • nwb-1-brand-japan-design-wiper-blade-single-22-24-26-naturefine-1202-28-naturefine@12.jpg
    nwb-1-brand-japan-design-wiper-blade-single-22-24-26-naturefine-1202-28-naturefine@12.jpg
    27,5 KB · Zobrazení: 87
Koukám, že v dnešní době už se člověk nemůže na nic spolehnout :eek: Chce si koupit kvalitní originální výrobky a co za to dostane...:confused:
 
Dělá Denso rozměr 610 mm? Já mám na GY stěrače 610 + 480 mm a krásně mi to tam sedí :)
 
Mal som rok Valeo Silencio(tak nejako sa to píše) no bol to des. Po mesiaci šmuhy. Po roku som menil za Denso. Nakúpené cez Heureku u predajca autofojtik, osobný odber v Hlučíne.
Kupoval som Denso DU-055L a DU-045L. Cena spolu 600Kč
Za 4 mesiace od kúpy môže ľavá strana stále super, pravá od začiatku slabšia. Ale to je asi slabým prítlakom, bo aj predchádzajúce stierače tam mali problém. Väčší rozmer by sa hodil, ale načo.... Dal som čo doporučuje výrobca. A keby som aj dal väčší rozmer a boli by šmuhy, hned by som mal vinníka :D
 
Musím znova reagovat,mám levný sterace od Sheronu a sem spokojený,mám je rok a až teď začínají nechávat smouhy.Sada stala necelý tři stovky.

Odesláno z mého HUAWEI P7-L10
 
Už nějaký pátek kupujem Filsony výměna 1x za rok u M6, 2x za rok u auta na zimu (před zimou a po zimě). Vycházeji bez různých akcí cca kolem 200,-/ks
 
Zdravím...prosím o radu jaké kupujete stěrače, případně kde? Potřebuji nový komplet :) díky.
 
Tak malý upgrade. Koupil jsem na prodejdilu.cz 600mm stěrač Denso před řidiče a ten NENÍ NWB. Takže opět origo DENSO.

Kupoval jsem ho s tím, že bude Nwb, protože je to stejně Japonská firma, která údajně vyrábí pro Denso. Takže jsem mile překvapen ;)
Nwb 550mm jsem dal na zadní okno, takže test výdrže se nekonal.
 
Tak malý upgrade. Koupil jsem na prodejdilu.cz 600mm stěrač Denso před řidiče a ten NENÍ NWB. Takže opět origo DENSO.

Kupoval jsem ho s tím, že bude Nwb, protože je to stejně Japonská firma, která údajně vyrábí pro Denso. Takže jsem mile překvapen ;)
Nwb 550mm jsem dal na zadní okno, takže test výdrže se nekonal.

Dneska obědnávám (nebo objednávám? sakra....) právě z tohoto obchodu, tak uvidíme, jestli to bude DENSO :)
 
(b je správně :D ) taky musím doobjednat zadní stěrač ...... objednáváš z prodejdilu.cz ?
 
Já už objednával (z prodejdilu) další sadu na stříbrnou GH a všechno bylo v únoru 2016 DENSO ;)
 
(b je správně :D ) taky musím doobjednat zadní stěrač ...... objednáváš z prodejdilu.cz ?
jojo, z prodejdilu... nabidl bych ti ze ti to koupim, ale vzhledem k tomu ze maji obchod na Zahradaku, tak predpokladam ze si to zaridis sam, nebo ne?
 
Back
Top