• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Stěrače

Tak hlasim, ze mnou zakoupene sterace Denso jsou take NWB (ted jsem se sel kouknout), jak spolujezdec tak ridic. A kupoval jsem taky z prodejdilu. Ale zatim stiraji o hodne lepe nez ty stare predchozi, takze uvidim jakou budou mit zivotnost.
 
Zdravím Mazdáci,
jen pro info na doporučení Natural jsem šel taky do Denso stěračů a mám stejný problém jako Vitus asik špatná várka :(
Nejspíš taky várka NWB , jako Vitus .
@pjetro má pro změnu NWB jen jeden.

To bude chtít nějaký spolehlivý shop, kde se neprodávají padělky originálů. Minulej rok se tam (na prodejdilu) daly koupil jen originály, tak už to vypadalo, že máme vyhráno a zase nic a návrat na začátek..
 
Já doposud objednával na https://mlparts.cz/autodily/mazda tak jsem zvědavý, je nejvyšší čas objednat nové stěrače
Budem se těšit na report ;)
Ono spis co jsem tak procital zahranicni fora, tak to vypada jako kdyby Denso odkupovali sterace od NWB a akorat je prebalovali do svych krabic. Protoze jsem nenasel ze by NWB dorucovalo na cesky trh. Takze bych v tom spise hledal byznys.
Všechno je tu už popsáno ;)
 
tak dneska dorazily, tak uvidíme
 

Přílohy

  • IMG_20170323_091353.jpg
    IMG_20170323_091353.jpg
    553,4 KB · Zobrazení: 78
  • IMG_20170323_091404.jpg
    IMG_20170323_091404.jpg
    481,2 KB · Zobrazení: 80
  • IMG_20170323_093719_1.jpg
    IMG_20170323_093719_1.jpg
    518 KB · Zobrazení: 79
  • IMG_20170323_093758.jpg
    IMG_20170323_093758.jpg
    488,7 KB · Zobrazení: 80
To nejspíš ne. Každopádně GG/GY 600 + 450 je super :)
GH 600 + 400 :troll:

jj ty delky znám Já tam dřív měl 480 u spolujezdce, ale je fakt že to bylo na těsno. OK, tak možná raději objednám ty origo rozměry 55 a 45... je škoda že nedělají něco mezi :) třeba 575 a 470 :D

Já jsem včera dával stěrače Denso a jsem si zcela jist, že stěrač značený DUR-048L má 475 mm, takže název je trochu zavádějící.
 
Od vyroby co som mala stierace, mi vydrzali necely polrok ... skratka katastrofa :vomit:. Teraz mam uz vyse roka bosch aerotwin a max spokojnost aj po zime. Ak mi zacnu robit cmuhy aerotwiny, tak chcem vyskusat oximo stierace.
 
Tak jsem teda zvedavy na ten vas Denso "zazrak" ;).

IMG_7607.JPG

Kazdopadne NWB na gumicce bylo jen na jednom steraci, na tom pro spolujezdce. Ostatni tam mely jiny alfanumericky kod s pismenkama "WRC". To stejne mely originalni sterace.
 
V tom případě bude následovně v praxi zajímavé srovnání NWB vs. WRC. Všechny NWB stěrače co klaňáci (i v tomto tématu osadili), nedopadly dobře z hlediska funkčnosti a výdrže. Tak se uvidí, jestli se něco uvidí :)
Jakmile mi budou dosluhovat originál Denso, tak zůstanu určitě u stejné značky (jenom to bude chtít najít obchod, kde jsou originály k dostání) :)
 
Stěrače mám v pořádku ale v neděli mi @Natural kromě leštění nanesl na čel.okno tekutý stěrače,moc jsem tomu nevěřil,cestou domu do Pb celou dobu lilo jako s konve,ani jednou jsem nezapnul stěrače,super.Všem doporučuji:)
 
Stěrače mám v pořádku ale v neděli mi @Natural kromě leštění nanesl na čel.okno tekutý stěrače,moc jsem tomu nevěřil,cestou domu do Pb celou dobu lilo jako s konve,ani jednou jsem nezapnul stěrače,super.Všem doporučuji:)
Když jedeš rychleji tak v poho.
Ale jak se budeš loudat po městě, budeš muset stěrače použít, tak budou mazat
 
Kupil som M3 BL a na aute boli stierace Mitsuba. Nie som si isty, ci tam bolo aj logo Mazdy, ale mam dojem, ze ano. Auto malo 6 rokov, predosly majitel chodil len do Mazda servisu a daval tam robit uplne vsetko, takze predpokladam, ze aj stierace mu menili.

Kazdopadne teraz som dal Bosch Aerotwin a parada.
 
Dnes objednaný Denso.
Když je na ně chvála.
Cena kolem 700,- tak uvidíme.
Do zadu neměli.
 
Kupujes pred zimou? Ja je vetsinou pres zimu dodelam a meni vzdycky na jare. Jsem zvedav na recenzi, koupil jsem letos na jare Valeo, ale nevyhovuje mi a rad bych se vratil k Denso, pokud se mu vrati kvalita...
 
Back
Top