• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Stěrače

Cele jsem to procetl, ale nikde jsem nenarazil na otazku typu: "A co originaly primo z Mazdy...?"

Ahoj, nevím, kde jinde, ale v AutoPalace Brno mi nabídli stěrače přesně takové, jaké jsem koupil na netu...DENSO (krabička a všechno, porvedení taky super) ale na gumičkách NWB. Já zatím negativa těchto gumiček nemůžu posoudit. Snad jen, že byly na autě, které jsem koupil skoro 4 roky a až teď se mi začala uprostřed záběru dělat šmouha, kterí vadí za slabeho deště na dálnici, tak proto jsem kupoval nové
 
Zdarec měnil,jste už někdo stěrače na M2 DJ ? Po dvou letech už nestírali nic moc tak jsem se je rozhodl vyměnit. Koupil jsem polské oxima flaty levý v pohodě a pravý ještě horší než původní. Tak jsem koupil jiný polský pravý a ten stírá celkem dobře. Ale na jaro to bude chtít vyměnit.Můžete mi doporučit značku případně i eshop kde si je objednat nějaké solidní stěrače za rozumnou cenu. Rozměr je 550 mm a 425 mm. Originály stojí 1.300 kč a to se mi zdá hodně. Díky za odpovědi.
 
Zdravím pánové, nemáte někdo potuchy, kde se dá sehnat pružinka na zadní stěrač na GH hatchback. Problém byl v tom,že mi stěrač nestíral v prostřední třetině, spíše tahal, tak jsem jej vyměnil za nový, myslím kvalitou zlatý střed a tahá středem stejně.Po demontování stěrače napínací pružina je trošku natáhlá. Díky za radu :)
 
Zasvěcení, nikdo žádné doporučení, kde sehnat origo pružinku na zadní stěrač GH Hatchback?
 
Nevím jaký stěrač máš vzadu, ale nevyřeší to jiný stěrač který lépe dosedá na plochu skla?
 
Je znatelné, že přítlak zadního stěrače je cca poloviční jak předních stěračů, tak si myslím, že to třetí stěrač, který bych tam dal nevyřeší, ale díky za reakci .
 
kupovat ramínko stěrače v Auto Palace je jako si objednat flašku teplý Bohemky v hotelu Park Inn v Ostravě :D bude stát podobně jako to ramínko ....
Máš nějaké doporučení, které by mě z téhle drobné šlamastiky vyvedlo? :)
 
Máš nějaké doporučení, které by mě z téhle drobné šlamastiky vyvedlo? :)

pamatuju si, že mě na GH taky štval zadní stěrač a zdálo se mi, že nemá přítlak od pružiny, ale pak se nějak vzpamatoval a fungoval. Jak už uvedli kluci nade mnou, zkus @Moriarty ho, mohl by mít stěrač nebo pohledat v druhovýrobě po dílu....
 
pamatuju si, že mě na GH taky štval zadní stěrač a zdálo se mi, že nemá přítlak od pružiny, ale pak se nějak vzpamatoval a fungoval. Jak už uvedli kluci nade mnou, zkus @Moriarty ho, mohl by mít stěrač nebo pohledat v druhovýrobě po dílu....

Kontakt jsem se pokusil navázat, tak snad budu mít štěstí, když byl naposledy přihlášený
Moriarty byl(a) naposledy viděn(a):3. 2. 2018
V každém případě díky za možné řešení ať dopadne jakkoli.
 
Back
Top