1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Ahoj Host,

  dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

karosérie Stěrače

Diskuzi v 'Společná témata' zahájil luciash, 13. 4. 2015.

 1. Vitus

  Vitus správce Člen týmu

  4 663
  2 816
  183
  Spritmonitor.de
  heureka !
   
 2. Bielan

  Bielan výkonný člen KLANu

  196
  136
  43
  Spritmonitor.de
  Copak, copak? Nějaká osobní zkušenost? :cool:
  Na ostravský Park Inn nám nesahej - párkrát (u nás se říká [parurazy]) jsem s nimi k mé plné spokojenosti spolupracoval. ;)
   
 3. Vitus

  Vitus správce Člen týmu

  4 663
  2 816
  183
  Spritmonitor.de
  nesahám, bydlím tam pokaždé když jsem v Ostravě. Ale přiznejme si, že třetinka teplýho Ostravaru z neošetřený pípy za 85 Kč je trochu nad rámec .... o hnusný polívce za víc než kilo a řízku za 380 Kč ani nemluvě :D
   
 4. Bielan

  Bielan výkonný člen KLANu

  196
  136
  43
  Spritmonitor.de
  pjetro se to líbí.
 5. pvmichal

  pvmichal člen KLANu

  87
  24
  8
  Tak nakonec vyřešenou za 100 korunu :)
   
  Milda6 se to líbí.

Sdílet tuto stránku