• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Stěrače

kupovat ramínko stěrače v Auto Palace je jako si objednat flašku teplý Bohemky v hotelu Park Inn v Ostravě :D bude stát podobně jako to ramínko ....
Copak, copak? Nějaká osobní zkušenost? :cool:
Na ostravský Park Inn nám nesahej - párkrát (u nás se říká [parurazy]) jsem s nimi k mé plné spokojenosti spolupracoval. ;)
 
Copak, copak? Nějaká osobní zkušenost? :cool:
Na ostravský Park Inn nám nesahej - párkrát (u nás se říká [parurazy]) jsem s nimi k mé plné spokojenosti spolupracoval. ;)

nesahám, bydlím tam pokaždé když jsem v Ostravě. Ale přiznejme si, že třetinka teplýho Ostravaru z neošetřený pípy za 85 Kč je trochu nad rámec .... o hnusný polívce za víc než kilo a řízku za 380 Kč ani nemluvě :D
 
Tak už došlo i na mě a potřeboval bych nové stěrače, zvláště, když jedu za měsíc na dovolenou.
Celé jsem to tady pročetl a zkusil bych taky rád ty Densa. Máte někdo zaručený obchod, kde Denso bude Denso a ne NWB??? Momentálně mám na autě WRC2, to je značka nějakých originálů, nebo to je přímo výrobce?? :)
 
Od dob tekutých stěračů taky nemám s NWB problém.. moc je nepoužívám :D :happy:
 
Momentálně takovej mix Better View a Angel Wax. Jízdu na dálnici v noci v dešti si bez toho už ani nedokážu představit :headphone:
 
Tak už došlo i na mě a potřeboval bych nové stěrače, zvláště, když jedu za měsíc na dovolenou.
Celé jsem to tady pročetl a zkusil bych taky rád ty Densa. Máte někdo zaručený obchod, kde Denso bude Denso a ne NWB?? Momentálně mám na autě WRC2, to je značka nějakých originálů, nebo to je přímo výrobce?? :)
Zdarec koupil jsem Densa,ale je na nich napsáno NWB a stírají dobře jen po dvou měsících začali vrzat při stírání.Taky bych rád origo ,ale všude jsou NWB,měl jsem polské flaty a ty nevrzali vůbec.
 
Momentálně takovej mix Better View a Angel Wax. Jízdu na dálnici v noci v dešti si bez toho už ani nedokážu představit :headphone:
Taky si nedovedu jízdu v dešti představit bez tekutých stěračů.Používám je už pár dlouhých let,sice spíš těch běžných, ale rád bych vyzkoušel něco kvalitnějšího, jak píše Rob.Navíc jsem si předloni pořídil kvalitní fotochromatické-polarizační brýle které používám jak ve dne,tak v dešti a dokonce i v noci.Jsou sice celkem drahé ale výhled přes ně je parádní a neskutečně eliminují oslnění protijedoucich vozidel.Opravdu jsem si na ně zvykl v takové míře, že bez těchto brýlí taký ani ránu:)
 
Tak se mi zdá, že vše doporučované už je mrtvé.
Psal jsem na různé eshopy a denso mají všude jen NWB.
Bosch Aerotwin jste tu psali že už taky stojej za prd.
Takže, co byste doporučili?

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Tak se mi zdá, že vše doporučované už je mrtvé.
Psal jsem na různé eshopy a denso mají všude jen NWB.
Bosch Aerotwin jste tu psali že už taky stojej za prd.
Takže, co byste doporučili?

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
Twitter jezdí v Mazde? :D
 
Jo, "bradavice" uchycení je přesně ten důvod, proč používám stále Denso :)
Respektive krátký stěrač NWB.
 
Dají se koupit samostatné gumičky do stěračů? Univerzální na Mazdu nepasují, které by pasovaly, marně sháním.
 
Já mám třeba skvělou zkušenost s Bosch Aerotwin , v zimě nepřimrzají a i když jsem párkrát přes zimu omylem setřel námrazu tak výdrž cca 4-5 let na 20 let starým autě co má dost poškrabaný sklo, jiný stěrače ať už no name, Starline, Valeo, Heyner, byly všechny během 14dní až měsíce KO. Zkoušel jsem i různý měnitelný gumičky - silikonový stíraly skvěle ale po týdnu při menším množství vody na skle strašně pískaly a za další týden pískaly už furt. Sice stíraly jak bosche ale letěly do koše, to pískání bylo hlavně při delší cestě v dešti dost nepříjemný. Klasika grafitky byly během 14 dní KO - začaly dělat šmouhy. Vystřídal jsem během testovacího roku zkrátka různý varianty a výrobce. Jediný co fungovalo dlouhodobě byly ty Boschky. Pravda je že jediný Denso jsem netestoval (tenkrát jsem o nice nevěděl).

Na Mazdu uvažuju o Denso ( líbí se mně hybridní verze), podle vzhledu je tam mám teď a vypadají celkově na trhu nejlíp, ale co tady čtu tak NWM verze žádná sláva, váhám jestli opět nejít cestou jistoty - Bosch Aerotwin. V žádných testech stěračů se Denso neobjevují tak není jak srovnat.
 
Přidám svou zkušenost s Heyner All seasons.
Nevím, jestli je to kombinací s tekutýma stěračema od angelwaxu, ale mám pocit, že to funguje hůř jak ty originály, co jsem k Máni dostal. Je to fakt peklo.
Když vyjedou nahoru, je všechno setřený, ale jak jedou dolů tak tu vodu(i ostřikovací) zase rozetřou zpátky. Ta tam pak ideálně zaschne a je to horší jak ta jedna šmouha, kvůli které jsem ty okna chtěl setřít. Takže se je snažím nepoužívat, protože kvůli jedný malý nečistotě si zasviním celý okno. Projev se časem nemění, tak bych řekl, že za to ty tekutý stěrače nemůžou, ale kdo ví.

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Back
Top