1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Ahoj Host,

  dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

Stručná pravidla

Diskuzi v 'Všechno o fóru' zahájil shr3k, 7. 4. 2015.

Stav tématu:
Neotevřít pro další odpovědi.
 1. shr3k

  shr3k správce Člen týmu

  1 865
  1 216
  153
  Spritmonitor.de
  Zatím jen několik pravidel:
  • Témata
   • Tvořte smysluplné nadpisy témat, které usnadňují orientaci.
   • Používejte předpony/prefixy, pokud jsou v rámci daného fóra předdefinované.
   • Pište názvy témat s háčky a čárkami v českých slovech.
  • Příspěvky
   • Krátké příspěvky patří pokud možno do chatu. Je kontraproduktivní a zdržující číst příspěvky o jednom slovu, když podpis či avatar autora zabírá podstatnou část obsahu příspěvku. Proto se nedivte, když vám budou takové příspěvky odstraněny nebo sloučeny.
   • Žádné tapetování čímkoliv (GIFíky, smajlíky, ASCII artem atp.) prosím.
   • Odkazy na jakákoliv jiná fóra, wiki i sociální sítě jsou výhradně povoleny. Jsem toho názoru, že webové stránky mají sloužit k tomu, aby byly navzájem propojeny a informace se tak mohly sdílet.
   • Obrázky nahrané na sdílené úložiště na Flickru (funkce dostupná pouze pro ověřené uživatele - https://www.flickr.com/photos/mazdaklan/) pomocí funkce Nahrát obrázky na Flickr se vkládají jako BBCode do velikosti Medium (klik na nahraný obrázek na Flickru, vpravo dole šipka Share Photo, vybrat BBCode do velikosti Medium a kód vložit do příspěvku). Přestaňte prosím tapetovat příspěvky obrovskými fotkami a mějte na paměti, že obrázky nahrané na Flickr nejsou soukromé - může je vidět kdokoliv. To platí zejména při jejich používání při soukromé konverzaci (v soukromých konverzacích byla funkce nově vypnuta). Vyhrazuji si právo obrázky (ne vaše vlastní fotky, ale většinou nějaké z internetu postahované obrázky, snímky obrazovek atp.), které nejsou kvalitativním přínosem pro Photostream MazdaKlanu na Flickru, čas od času odstraňovat, aby měl nějakou tu štábní kulturu.
  • Podpisy
   • Odkazy, obrázky a hrátky s formátováním v podpisu vkládejte v rámci zachování přehlednosti prosím umírněně. Obrázek max. 100 obrazových bodů vysoký.
   
  Poslední úprava: 14. 2. 2018
  Doofer, Spirit, pjetro a 1 další osobě se to líbí.
 2. shr3k

  shr3k správce Člen týmu

  1 865
  1 216
  153
  Spritmonitor.de
  flickr.png
  Pro upřesnění
  • k příspěvkům a do galerie patří cokoliv
  • na Flickr jen to, co chcete mít veřejné a souvisí to nějak s MazdaKlanem (vaše auta, detaily aut, zakoupené příslušenství atp.) - jinak je opravdu obtížné tam udržet pořádek
   
  Poslední úprava: 15. 2. 2017
  Luke se to líbí.
Stav tématu:
Neotevřít pro další odpovědi.

Sdílet tuto stránku