• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

novinářský test Svět Motorů 14/2017 - Mazda CX-5 1. generace - Lesk a bída pokroku

shr3k

správce
Člen týmu
6 208
Odlehčení, optimalizace, snížené tření – termíny užívané zpravidla u věcí, které brzy vyhazujeme. Pokud je často skloňuje značka známá spíše spolehlivostí pohonu než kvalitou karoserie a levnými díly, člověk zákonitě znervózní. Jak funguje nejstarší nositel skyaktivních technologií, čerstvě minulá Mazda CX-5?
 

Přílohy

  • SM_2017_14.pdf
    647,9 KB · Zobrazení: 109
Ty jo, tak ten Skyactive-D je celkem horor. Samozřejmě jsem o tom slyšel hodně a i zde na foru četl vše okolo toho, ale takhle naservírované jako v té recenzi CX-5ky, je to jasná NE volba. Sranda je, že jsem nedávno byl v Mazdě (pokukujeme s ženou po nové 3ce, ale ani 6ka není ještě zcela ze hry) a na přímý dotaz na tyto problémy mi bylo sděleno, že je to už vyřešená věc.
 
Back
Top