• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

novinářský test Svět Motorů 15/2017 - Mazda 6 Wagon 2.2 Skyactiv-D A/T Attraction - Hlas rozumu

shr3k

správce
Člen týmu
6 207
Mazdu 6 jsme otestovali ve verzi kombi a se slabším turbodieselem spojeným s automatickou převodovkou.
 

Přílohy

  • SM_2017_15.pdf
    257,3 KB · Zobrazení: 41
Mazdu 6 jsme otestovali ve verzi kombi a se slabším turbodieselem spojeným s automatickou převodovkou.
Pěkné auto. Škoda že není vhodné na krátké trasy a tím i do městského provozu. Na Slovensko nebo do Německa s ním nedojedete. Dál bych se už vůbec s tímto autem neodvážil vyrazit. :(
 
Poslední úprava:
Pěkné auto. Škoda že není vhodné na krátké trasy a tím i do městského provozu. Na Slovensko nebo do Německa s ním nedojedete. Dál bych se už vůbec s tímto autem neodvážil vyrazit. :(
Ach jo, Ty musíš být fakt nešťastný člověk... :-(
 
Jakkoli Tě chápu a Tvé příspěvky mám prostudované, tak si myslím, že Mazda 6 GJ/GL není špatné auto ani v diesel verzi, jen není tak dobré, jako v benzínu. :angelic:
 
Pěkné auto. Škoda že není vhodné na krátké trasy a tím i do městského provozu. Na Slovensko nebo do Německa s ním nedojedete. Dál bych se už vůbec s tímto autem neodvážil vyrazit. :(
Já jsem byl se svojí kupovat švagrovo GH v Manchesteru. ;)
 
Back
Top