• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Tažné na GY

Ragnar

člen KLANu
64
Má někdo ze zdejších členů zkušenost s montáží tažného zařízení na GY? Potřebuji to na převážení kol (poté, co jsem ostatní možnosti vyloučil), ale trochu v tom mám chaos. Nebudu to používat denně, přesto se mi nechce montovat kouli pomocí šroubů a rozhodně ji tam nechci nechávat, když ji nepoužívám. Takže je nutné asi bajonetové tažné, ale to zase na M6 GY de facto neviděl. Navíc veškerá tažná, která jsem dosud našel, potřebují výřez nárazníku. S tím bych se asi smířil, ale chtěl bych vědět, jak moc je ten výřez velký a jak moc je konstrukce tažného vidět po odstranění koule. Rovněž bych uvítal, pokud někdo máte, nějaké tipy na montáž na Vysočině, ale kvůli dobrým referencím jsem ochoten si klidně někam zajet i mimo Vysočinu (hodně se pohybuji v krajích A, B, C, L, S, H, E). Podlahu mám vytlumenou bitumenem a pak neoprenem (vrstva cca 7.5 mm) bude nutné vrtat do kufru? A co elektroinstalace? Postačí nějaká uni, nebo M6 GY už vyžaduje nějakou specifickou? A jaké výhody má 13-ti polová zásuvka oproti 7-mi, že je skoro 2x tak drahá? Za veškeré podmětné informace a tipy moc děkuji.
 
ahoj,narazil jsem na tenhle starsi dotaz..zrovna taky resim tazne..chtel jsem se zeptat jak si to nakoec vyresil,co si koupil?
 
čau, já měl na GY bajonet ze stáje SVC Náchod a bylo to v pohodě, nosič na 4 kola Wjenczek Alfa 3+1

IMG_4921.jpeg IMG_4920.jpeg
 
My máme na naší 6 GY odnímatelné tažné od Westfalie. Odpoledne nafotím, ať je aspoň vidět jak to vypadá, ale víc informací neposkytnu, už jsme to tak koupili. Předchozí majitel s tím tahal i obytňák (jezdil jako mechanik po nějákých závodech do vrchu či co).
 
Tak jsem to tažné od Westfalie nafotil, bohužel typový štítek jsem nikde neobjevil a myslel jsem si, že toho bude vidět víc. Bylo by asi třeba demontovat plasty...

IMG_20230504_181452.jpg IMG_20230504_181504.jpg IMG_20230504_181517.jpg IMG_20230504_181536.jpg
 

Podobná vlákna

Back
Top