• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Termo-hrnky MazdaKlan

Koupím si termo-hrnek MazdaKlanu?

  • Ano

    Hlasy: 8 72,7%
  • Ne

    Hlasy: 3 27,3%

  • Celkem voličů
    11

dJn3o

výkonný člen KLANu
734
Nazdar všem :)

Tak nějak delší dobu plánuji že bych nechal vyrobit/potisknout termo-hrnky Mazdaklanu.
Určitě plno z vás v zimě řeší že by si vzalo kafé s sebou do auta, jenže do čeho to kafé dát. :)

Obrázek bude pouze ilustrační, neberte že to tak bude vypadat (typ hrnku ano), pozice nápisu by mohla odpovídat, barvu nechám k volné diskuzi.

Takže mě zajímá jestli by byl o to vůbec zájem nebo ne.

Cena hrubým odhadem 300Kč/ks
 

Přílohy

  • hrnekmazdaklan.jpg
    hrnekmazdaklan.jpg
    68,4 KB · Zobrazení: 80
Zájem by byl, ale nešla by místo modré černá? Modrou nezvládnu :D
 
Budou barevné varianty?
Jak vypadá nalévání. Dá se z toho rovnou pít nebo jen přelévat. Pohodlnější je snad v autě bez přelévání do šálku.
Je mi jasný že se dodržují barvy klanu.
 
Mildo, je to klasicky termohrnek, do ktereho si nalijes co chces a pak z nej pijes.
Od toho je to termohrnek, ze si do nej doma das co chces a vydrzi ti to teple na cestu s tim ze je mozne uzavrit.
Co se tyce barvy hrnku tak bude stala a nemenna. Ano barvu hrnku jsem vybiral rekneme v klanovych barvach. Je mi jasne ze se modra nemusi nekomu libit, ale to je tak s kazdou barvou. Co je zde k diskuzi, tak barva napisu mazdaklan. To at si lide zvoli kterou by chteli. Ktera pote bude taky stala a nemenna. Stejne jak u tricek a cehokoli jineho.
 
Rozměry víš.
Nebude to ucho překážet v přihrádce na nápoje v tunelu.
 
Znám termohrnky co mají jen šupák na pití.
Tady se pije až po odšroubovaní uzávěru?
Prostě nechápu co se otvírá tou páčkou na achu.
Asi zase v práci moc piju?;)
 
Modrou zvládnu jen někdy a někde :D...
Pokud by někdy byla možnost černé, vzal bych si, modrou zatím ne....

Přesto palec nahoru za snahu ;);)
 
Znám termohrnky co mají jen šupák na pití.
Tady se pije až po odšroubovaní uzávěru?
Prostě nechápu co se otvírá tou páčkou na achu.
Asi zase v práci moc piju?;)

A tady si tou páčkou otvíráš prostor na pití (předpokládám).
Nevím k čemu jinýmu by tam byla.
Většina těch hrnků má klasický ucho, tudíž to do té přihrádky nedáš vůbec.
Pak jsou hrnky bez ucha o 150Kč dražší.
Tudíž jsem zvolil prostřední variantu, dle mého i docela vzhledově pěknou.
 

Přílohy

  • Bez názvu.png
    Bez názvu.png
    8,6 KB · Zobrazení: 23
Nerad to moc rozvádím
Bud je nahoře hrnek, nebo zvedáš páčkou celý ten vršek,rádoby na pantu, což je při pití nepraktické. A za mě, když si nemůžu odložit pití v autě tak nebrat.
Ale jinak mimo auto je určitě super.
 
Bud je nahoře hrnek, nebo zvedáš páčkou celý ten vršek,rádoby na pantu, což je při pití nepraktické.
Nevím co myslíš tím hrnek ... a to jak to popisuješ jsem snad nikdy neviděl a né není to tak a zavádíš to do detailů který snad ani nejsou možný. :D

A za mě, když si nemůžu odložit pití v autě tak nebrat.
A důvod proč by sis konkrétně tento hrnek nemohl odložit?
Promiň, ale za mě se už trošku nimráš v nesmyslech. :confused:

Takové trošku rychlé znázornění, viz. obrázek.
S největší pravděpodobností se tam ten hrnek nevleze tak aby ucho šlo někam do boku, troufám si říct, že žádnej hrnek by se tam tak nevešel, protože ten odložnej prostor je poměrně hlubokej.
Tudíž je to zamýšlený tak že tu rukojeť/ucho pootočíš do toho odložnýho prostoru.

A co se týče toho vršku, tak je to normálně šroubovací, uzavíratelný, který uzavřeš, jestli se nepletu je tam i těsnící pryž a tou páčkou dle mého otevíráš v tom víčku nějakou záklopku, která se jinak otevírá ručně.
 

Přílohy

  • abcd.jpg
    abcd.jpg
    415,7 KB · Zobrazení: 59
já jsem si minulý týden koupil IKEA thermo hrnek a nemůžu si ho vynachválit :)
 
Já osobně jsem pro, používám toto docela pravidelně, akorát je nepraktické pokud máte termohrnek se šoupacím zavíráním. Pokud si totiž děláte kafe s mlékem tak se po čase zanese ten mechanizmus šoupátka kávou. Na funkčnost to nemá vliv, ale asi nemusím nikomu říkat jaké je mléko po cca půl roce. A mechanizmus se bohužel nedá rozmontovat, ani vyvařením to nejde ven.
Takže podle mě co mám zatím vyzkoušeno, nejlepší odklápěcí zavírání a potom hrnek s otvorem na pití. Nebojte, nejde to zase tak lehce vylít, používám ho denně.
hrnek s otvorem: https://www.zbozi.cz/vyrobek/termohrnek-450ml-cervena-zelena/
hrnek se šoupátkem: https://www.zbozi.cz/vyrobek/bcb-bushcraft-termohrnek-400-ml/
za mě nejlepší řešení: https://www.google.cz/search?q=merc...&ei=CyrSWPrfKIi6avb7rfAG#imgrc=ac3UbHNrwJYPXM:
řekl bych že navrhovaný hrnek @dJn3o funguje stejně jak poslední zmíněný
 
Back
Top