• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Tuning CX-5

Proč u nás nejde něco takového koupit :-(
 

Přílohy

  • MAZDA VOLANT.jpg
    MAZDA VOLANT.jpg
    76,6 KB · Zobrazení: 106
Rád by som prispel jedným činským zázrakom, ktorý ako jeden z mála po dlhej dobe, splnil moje očakávania na 100%. :D
A je to pridavný háčik do interiéru.. kufru..Tí čo majú CX-5 vedia o čom hovorím.. :confused: Doteraz nepochopím ako to, že v Mazde nedali akýkoľvek háčik do kufru :banghead:

https://www.aliexpress.com/item/1se...32726749042.html?spm=2114.13010608.0.0.4J5Iks

V CX-5 je skrytý za rolom.. tašky tam idú jednoducho.. horšie je ich zvesiť (hlavne tie nove paprierové z LIDL).

20170527_175039.jpg

Základ je, že to konečne nelieta v kufri. ;)
 
Poslední úprava:
Doteraz nepochopím ako to, že v Mazde nedali akýkoľvek háčik do kufru :banghead:

Maju tie haciky vyznacene pismeno E v krúžku ? :)
A nebude to nahodou tak, ako som s tym dopadol aj ja, ze po 4 rokoch vlastnictva M3, som iba nahodou zistil , ze v kufri na bokoch mam 2 vyklopne haciky ? :-(
 
A nebude to nahodou tak, ako som s tym dopadol aj ja, ze po 4 rokoch vlastnictva M3, som iba nahodou zistil , ze v kufri na bokoch mam 2 vyklopne haciky ? :(
Bohuzial som to presiel asi 100x za ten cas a naozaj tam neni nic :(. To by som bol raad, keby tam boli.. :cool:
 
Nevím, jestli můžu označit úpravy, které jsem udělal za tuning :) Je to spíš jako "doladění si detailů" a zdomácnění nového auta. Vše je od Aliho, tak jsem zvědavý, jak dlouho to vydrží :)

Ještě jsem si nechal na nový lak nanést křemíkový povlak od Toyoty, tak snad to trochu ochrání povrch před okolím...
Objednal jsem si gumové koberečky (ty látkové by byly hlavně za nepřízně počasí za chvíli jako prase) a vanu do kufru. To bude asi vše, co pro nového kamaráda udělám :)
 
Našel jsem v kufru dva krátké gumycuky a přehodil je přes zadní hlavové opěrky. Háčky jako zvon a pružné.:)
 
Back
Top