• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

TUZING

No a ja puvodne myslel ze to je nejaky odraz a ony to sou fakt vyfuky a rovnou 4 a kourit se bude jen s jedne roury :D
 
No já v týhle sekci budu nejspíš brzo taky,takže ještě moc nezvracejte ať vám zbyde něco i na mě :D Už se mi to narodilo a už jen aby se to nalodilo a poslalo
A když už jsem tady,tak po brouzdání netem jsem našel tuhle ultra věc: Nalepovací kompresor !!!

Zobrazit přílohu 19246
 
Poslední úprava:
penzum investovaných peněz a práce zpravidla nejsou ukazatelem jestli to je anebo není tuzing.......

tohle taky muselo stát ranec

fabka_tuning.jpg
 
Jako pekne to je, ale me by teda zajimalo, jak to sviti pres ty cerne folie. Nejsem priznivec zatmavovani svetel, ty na aute nejsou (jen) pro krasu.
 
Něco mi říká, že tohle auto je určeno, jako leštěnka na srazy. Do provozu natožpak nočního se moc nepodívá.. ;)
 
Back
Top