• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Únorová sešlost - Prague Unit / neděle 25.2.2018 16:00 / Harfa

Přijedete na pokec?


  • Celkem voličů
    12
A já prodal káru. V pátek jdeme na převod. Vypadá to, že dorazim sockou :(
 
To byla rychlost, jsme měli trochu ubrat s tím leštěním :D :) Držím palce, ať vše dopadne podle plánu ;)
 
Včera odpoledne se na něj byli podívat. Já ho ráno vzal wapkou a lehounce ručníkem poplácal do sucha ;) No nemohli se vynadívat a kdyby měli otevřeno včera na registru, tak mě tam hned odtáhli :) a to jeli 100 kiláků až od Čáslavi.
 
Teď piju ze žalu rum :), zejtra skočim na diagnozu a uvidím. Cestou domu ani jednou nezazlobil. Nechápu
 
Jinak děkuji přítomným za super pokec, bylo to přínosné a mám spoustu nápadů jak domazlit svojí budoucí mazdičku.
 
Absolutní paráda kolik se nás sešlo ;) Moc rád jsem všechny viděl a už teď se těším na další akci ;)
P.S. příště už jdu vážně nahoru na jídlo :D
 
A ted mi kluci a devcata reknete, jak se tam vcera resily ty odrazky na zadnim narazniku u M3, ze je lze udelat aby svitily, jak na to? :)
 
Tak to se Robe budeme muset dohodnout na nějaký návštěvě :) napíšu ti separátně.
 
Jasná věc, vyřešíme v SZ ;) Je už namontováno na BM i BN, takže se těším na další BM :cool:
 
Back
Top