• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Upgrady CX-5

Diamond1980

výkonný člen KLANu
105
Konečně jsem našel trochu času a vyměnil a naprogramoval přístrojovou desku, dodělal bose a další veci ještě čekají. Přístrojovou desku je potřeba mít ve správné verzi paliva a převodovky. Ostatní se naprogramuje. Bose, které mně už šlape je pouze hardwarová záležitost, systém si vše načte. Pokud projeví někdo zájem, tak sem pověsím kompletní el. zapojení. Zároveň bych potřeboval od nějaké dobré duše, která má 2.0l benzín automat Revolution, poslat VIN, ať můžu spočítat programování bloků pro přidání asistentů. např: automatické dálkové světla apod. Návod poté rád zveřejním.
 

Přílohy

  • 20180410_200316.jpg
    20180410_200316.jpg
    497,8 KB · Zobrazení: 192
  • 20180410_200316.jpg
    20180410_200316.jpg
    497,8 KB · Zobrazení: 184
  • 20180406_154747.jpg
    20180406_154747.jpg
    738,4 KB · Zobrazení: 187
Konečně jsem našel trochu času a vyměnil a naprogramoval přístrojovou desku, dodělal bose a další veci ještě čekají. Přístrojovou desku je potřeba mít ve správné verzi paliva a převodovky. Ostatní se naprogramuje. Bose, které mně už šlape je pouze hardwarová záležitost, systém si vše načte. Pokud projeví někdo zájem, tak sem pověsím kompletní el. zapojení. Zároveň bych potřeboval od nějaké dobré duše, která má 2.0l benzín automat Revolution, poslat VIN, ať můžu spočítat programování bloků pro přidání asistentů. např: automatické dálkové světla apod. Návod poté rád zveřejním.
Pozdravujem, vies nakodovat aj svetla? Chcem dokodovat denne svietenie aj na zadne svetla...na VW to islo,da sa to aj na Mazde?
 
Pozdravujem, vies nakodovat aj svetla? Chcem dokodovat denne svietenie aj na zadne svetla...na VW to islo,da sa to aj na Mazde?
Problém je v tom, že nejsou dostupné data, tak aby jsme věděli kam přesně sáhnout. Jde to určitě, jen je potřeba vědět co změnit, respektive který bit z které sekce je pro tuto funkci. Pokud se chceš mrknout na vlákno, kde se to můžeš naučit spočítat, tak je zde. Ideálně bych potřeboval přístup na pc v autorizovaném servisu, to bych mohl programovat defakto cokoliv...

http://mazda3revolution.com/forums/...tion-explore-different-functions-asbuilt.html
 
Hmmm, ano chapem. Ved na VW koncerne tiez sa da vsetko, ale asi kodovanie v Mazde bude ine nez VW...Teda nie asi ale urcite...
 
Ano, mazda to má jinak. Navíc nový model KF to má jinak než model KE, takže data, které jsem měl ze starého vozu jsou mně defakto na nic. Potřebuju prostě VIN pro KF, 2.0 benzín, automat s výbavou MRCC, LDWS... bez i-loop. Hold bez VIN je to běh na dlouhou trať. Variabilita progamování s VIN od rozdílných vozů je na dlouho. Ono to ale nakonec půjde.
 
Ja mam 2,0 benzín 121kW ale manual... výbava atraction...moje VIN ti pomoze?
 
To ne. Potřebuju vyšší vybavu. Zkusím dohledat VIN na netu, ale to bere čas, který není.
 
Nebo si skoč k nejbližšímu dealerovi Mazdy. Kde najít VIN víš a předváděcí vozy bývají ve vyšší výbavě.
 
Nemusíš nikam chodiť. Stačí ti pozrieť na nete skladové vozidlá Mazda. Či už predvadzacky alebo iné. Majú tam uvedenú aj výbavu a aj VIN kód.

Odoslané z F8331 pomocou Tapatalku
 
Pokud by se někdo dal do takové nadstavby jako já, tak ať víte do čeho jdete. (Bose, HeadUp, MRCC, Advanced Keyless, PowerLift gate). Pozor na prohozeni konektoru pro sedadla. Jsou to dva jediné konektory, které se dají prohodit. Prijit na to je diagnosticky náročné a je to na vyvrat. 20180420_170448.jpg
 
Tak takhle viděli tvou Mazdu naposledy v Hirošimě. Rozhodně palec nahoru. Mohl bys dělat supervizora mechaniků u Mazdy
 
Pokud by se někdo dal do takové nadstavby jako já, tak ať víte do čeho jdete. (Bose, HeadUp, MRCC, Advanced Keyless, PowerLift gate). Pozor na prohozeni konektoru pro sedadla. Jsou to dva jediné konektory, které se dají prohodit. Prijit na to je diagnosticky náročné a je to na vyvrat. Zobrazit přílohu 13689
když to máš takhle holé, nalep tam tlumící matroš - je to skoro holé (děs běs)
 
keyless.jpg návod na přeprogramování SSU pro Advanced Keyless system. Pozor, je potřeba si to u každého vozu přepočítat, zda to sedí. Na B2 jsou to bity 7,4,2 - z 0 je potřeba naprogramovat na 1, přepočítat z bináru na hexadecimální a dopočítat sumu součtu celého bloku.
 
Back
Top