• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Vada klimatizace

stein

člen KLANu
7
Přestala mi fungovat klimatizace, tak jsem hledal na netu a na německých fórech jsem našel, že řeší podobný problém s nefunkční klimatizací, konkrétně s chladičem (kondenzátorem) klimatizace, který je v přední masce, že jej ta nová klimatizační náplň R1234 leptá atd. No šel jsem se podívat a v pravém dolním rohu chladiče, jde to vidět, když si kliknu před auto, je vyteklá náplň, tedy kontrastní látka a mastný flek. Byl jsem s tím tady v Mazdě, náhradní díl není a dlouho nebude, není u nás ani v centrálním skladu v Rakousku, a že na něj nejspíše čeká celá Evropa včetně Ameriky. Vypadá to na vadu materiálu. Za tři dny odjíždím na dovolenou autem, 1000 km a celou si dám bez klimatizace, tomu se říká pech :/

how_it_works_big.jpg sdf.jpg
 
Máme stejný problém a 2 měsíce jezdíme bez klimatizace. Oprava se bude dělat až 28. června. Velice mě to zklamalo. Auto máme rok.
 
Mazda Cx 3. Já musím ještě čekat do 28. Června. To bude skoro 3 měsíce bez klimatizace.
 
Tak už se chladič klimatizace opravuje, včera jsem přístavil vozidlo do Servisu v Ústí nad Orlicí. Ale bohužel to ještě není hotové, čeká se na další náhradní díl. Tak snad dnes?
 
Tak dnes závada potvrzena , přední chladič je KO. Termín opravy domluven na 10.5 auto vezu do CarStar 9.5 to už bude k dispozici náhradní vůz a moje si tam chvíli nechají, aby vyloučili další možnou závadu po výměně předního chladiče
 
Tak dnes závada potvrzena , přední chladič je KO. Termín opravy domluven na 10.5 auto vezu do CarStar 9.5 to už bude k dispozici náhradní vůz a moje si tam chvíli nechají, aby vyloučili další možnou závadu po výměně předního chladiče
Zdravim,vypada to ze mam uplne stejny problem,klimacka kaput, mam CX3 necele dva roky,pristi patek jedu do servisu,zkousel jsem to prohlizet sam,ale nic jsem nenasel,zadny flek nebo mastnotu nebo treba prokousani od kuny,proste nic
 
Caute.. neviem, mozno pri tomto aute to neplati, ale takto som na skode tiez prisiel o klimu tym, ze ma predajca neupozornil na to, ze klima sa spusta pri nizkych , alebo skor volnobeznych otackach... da sa povedat, ze sa kompresor urve, ked sa zapne pri vysokych otackach... mne sa to stalo, ale ako pisem, mozno trepem a pri tychto autach to neplati...
 
Ahoj,zapinal jsem klimacku chvilku po rozjezdu ve meste,v patek jsem mluvil s panem ze servisu,rikal ze je zrovna svolavaci akce na kompresory u nekterych modelu CX3 tak snad to bude i muj pripad,po pravde me to velice zklamalo,auto budu mit na konci cervence teprve dva roky,videl jsem tu i problem s kuzi na volantu,opet katastrofa,barva z pulky volantu je pryc,zkusim reklamovat
 
Ako tak si myslim, ze furt je lepsie riesit taketo veci cez zvolavacku, ako si to platit sam... odomna na skode za kompresor chceli aj s pracou cca 1300€, ale mal som stastie, ze predchadzajuci majitel to uz tiez riesil, ale nedal uz original kompresor, a nasiel fakturu, cez ktoru som si uplatnil reklamaciu...
Ja si osobne myslim, ze co sa tyka takychto zavad, neexistuje znacka, ktora by mala bezchybny model... prave aj preto vychadzaju facelifty, aby sa ozivil predaj a vyriesili tieto pripadne problemy...
 
Pravdu mas,byl to novy model,ted se teprve vychytavaji mouchy a tim se vse zlepsuje,kazdopadne je auto stale v zaruce tak hlavne at to trva co nejkratsi dobu,pac zacina byt venku docela pažák
 
Karu kupovat vzdy cca po 2 letech od zahajeni vyroby ! Cx3 2015 vyroba tak jsem vzal 2017 po malem faceliftu a zatim pohoda ! Je pravda, ze klimu pouzivam minimalne ! Kazdopadne kazdy auto ma a bude mit nejaky ten stin ! At vam to oka dopadne !
 
Back
Top