1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Ahoj Host,

dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

Vada klimatizace

Diskuzi v 'Mazda CX-3 (DK)' zahájil stein, 1. 6. 2017.

1. Sedly

Sedly výkonný člen KLANu

364
    147
    43
    Dik

2. harry

harry nový člen

8
    1
    3
    Ahoj, uznali ti to jako reklamaci ?
    Mám M6 2014 a klima nefunkční. Je to ten výparník pod palubkou a to znamená celá palubka ven.
    Někdo tady psal, že je na to servisní akce, protože je to výrobní vada. Ty výparníky jsou stejné v 3. 5. i 6.
    Výparník se mi nikdy na žádném autě po 3 letech provozu a v 77 000 km nerozbil. Přední chladič to ano.
    V Mazdě chtějí za opravu min.24 000 včetně nového výparníku. Kolik stála tvá oprava

3. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 927
    1 280
    153
    Spritmonitor.de
    R078/14 Únik chladiva klimatizace ze spoje mezi trubkami a čelem v důsledku nesprávného pájení... BM, GJ, KE až do 7. dubna 2016, výparník stojí 11925,61 bez DPH v nákupu, takže přičteme-li práci, šrouby, O-kroužky a naplnění, dvacka to bude...

4. P55P

P55P člen KLANu

45
    19
    8
    Ahoj, psal jsem vyse, vymena v ramci svolavacky. Technik co me lakoval s nezarucni nebyl mazdak.
    Prijel mazda technik po dovolne a objednal me jeste drive nez jsem cekal.
    Bez nejakych reci vymeneno, za me super pristup, jen ta vada zamrzi u takoveho pekneho auta :D

5. harry

harry nový člen

8
    1
    3
    Díky za info,
    myslíš si, že je nějaká šance aby to udělali v Mazdě na své náklady v rámci svolávačky stejně jako to bylo u třmenů zadních brzd, kde nejprve nechtěli ale po mém odvolání mi to nakonec zdarma vyměnili.

6. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 927
    1 280
    153
    Spritmonitor.de
    Pokud auto nemá prodlouženou záruku CarGarantie (výparník v ní je), tak není u 2014 šance... :)

7. Max6

Max6 mistr Mazdího řemesla

476
    447
    100
    Tak jsem zvědavej jestli se to vy.... i u naší 2014 flotily :D Vyndavat palubovku kvůli tomuhle už jsem si zažil u bejvalího služebáku GG před FL, kde se to taky sr....:D

8. Onicx

Onicx nový člen

27
    10
    3
    ahoj , mne takisto prestala chladiť klíma, bol som v mazde a je to predný chladič. 20.6. idem na výmenu, mam cx3 2016 takže by mohli spraviť zvolavačku na to keď sa to už stalo viacerým ...

9. Gató

Gató člen KLANu

58
    36
    18
    Asi je ich stále málo...

Sdílet tuto stránku