• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Vaše oblíbené večerní aditivum

Jak mile se k tomu dostanu tak dam vedet...v tydnu se vracim teprve do z CR zpoza velke louze :)
Jinak cenovka byla myslim hodne libova => $31 (cca 650 kc). Jeste měli 18-ti a 24-ti lety
 
Nová hezky tvarovaná lahvinka a sklenička. Sice brand nesedí, ale neva, uděláme večer ochutnávku :)1084a01eeb6bc4a155094889d205041a.jpg
 
Tak po delsi dobe jsem si dopral neco lepsiho a spokojenost. Sladoucky akorat
 

Přílohy

  • BJ4DvJ.jpeg
    BJ4DvJ.jpeg
    101,4 KB · Zobrazení: 28
Tak pan Prezident José Martí mi udělal radost. Středně aromatický, silný rum. Na můj vkus trochu sladší, ale stále dobrý. Chybí mi tam větší drsnost. Ideální pro mojí manželku.
 
Vynikající, skvěle vyvážený rum. Asi nejlepší co jsem pil.

Zobrazit přílohu 14410

Jo El Dorado. Pokud se nepletu, tak se jako jeden z mála nevyrábí metodou Solera, ale Demerara. Jsou to velmi dobře pitelný rumíky za slušnou cenu, rozhodně hodnotím kladně :) Ikdyž je pravda, že jsou trošku sladší, ale tak to už je na chuti každého soudruha :)
 
Ochutnával jsem El Dorado 21y - ten už na mě byl moc drsnej. Mám v plánu příště ochutnat 15y, to by mohl být fajn kompromis.
 
Back
Top