• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Vaše oblíbené večerní aditivum

Víno Tarapaca, Cote Du Rhone, Bordeaux, prípadne Chardonnay. Milujem biele moravské vína. Od jedného vinára zo Zaječí odoberám pravidelne. Nepohrdnem zaujímavým pivom ako Matuška, Lobeč, Kocour. Klasické české ležiaky sa mi už prepili, no v lete bodnú. ;) Z tvrdého mám rád rumy ako Don Papa, Pyrat, Blue Mauritius, El Dorado, Quorhum.
 
Jo, myslím že Mulata je super "entry" rum pro někoho kdo zná jen tuzemák a nechce dát majlant za flašku rumu. Jinak ale mezi moje top oblíbence patří Esclavo z Dominiky, Plantation XO z Barbadosu a Centenario 20yo z Costariky :)

Odesláno z mého ONEPLUS A3003 pomocí Tapatalk
 
nemám rád míchané drinky, raději samotné ,-) sklenka pramenité vody nebo kohoutího vývaru k tomu bohatě postačí ,-)
 
No,já jenom sonduju,když všechno dobře dopadne,a já budu v črvenci dědečkem:)a ty přijmeš pozvání na oslavu,bych
věděl co k tomu prasátku koupit;)
 
Tak neváhej a kup, jdu tam s kámošem, možná jeho kolega z práce, tak budem mít aspoň partičku :)
 
A už jsi měl někdy něco jineho než tuzemák? :)
Možná tě překvapím, já neměl ani tuzemák, mě to prostě nevoní.
Všeobecně, já alkohol nějak moc nepiju. Pivo mi vydrží v lednici klidně měsíc, občas si dám domácí slivovici nebo kvalitní víno, tím můj výčet alkoholových nápojů končí. :)

Chápu že kvalitní rum je něco jiné než nějakej sklepák, ale prostě to není nic pro mě. :)
 
Back
Top