• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Vaše oblíbené večerní aditivum

Takovou máme sbírku.
Každej nám dává vína a nestíháme s @Verunka konzumovat. :)

Jinak poslední dobou si nekupuju piva, ale zachutnal mi Strongbow. :)
 

Přílohy

  • 20170324_145428.jpg
    20170324_145428.jpg
    529 KB · Zobrazení: 37
A koukam ze nejsem sam,je tady vicero milovniku rumu :cool: Z levnejsich muzu doporucit zakladni Matusalem , 8lete Cubaney nebo treba Old Distiller. Z tech drazsich treba Ron Milonario XO , Santos Dumont XO ale tech rumu je tolik ze tezko vybirat...Porad zkousim nove kousky a velmi me to bavi :)
 
Porad zkousim nove kousky a velmi me to bavi
takových nás je víc :) Z levnolevných bych určitě zmínil takový "kubánský Božkov neboli nejvíc kubánskými domorodci kupovaný rum" Mulata , ze střední třídy jsem nedávno objevil velmi tmavý a pro starší ročníky i jmenovcem zábavný Ron Jeremy nebo můj nejoblíbenější rum Don Papa.......
 
Poslední úprava:
o něco více mi chutná Diplomático

každej máme naštěstí nastavené chutě trochu jinak. Diplomatico určitě neurazí stejně jako Zacapa, což znají úplně všichni. Papáček má bud příznivce anebo odpůrce pro svou výraznou chuť....

Mám teď objednaný rum Mount Gay XO , což je jeden z nejstarších Barbadoských rumů, jsem na něj zvědavý...
 
Mount Gay 1703 Old Cask Selection 0,7l 43% jsem pil nedavno a nebyl vubec spatny ale ja mam radsi kdyz jsou ty chute sladsi...Treba takovy Pyrat rum kdyby mi nekdo nalil a nevedel bych co to je za lahev tak bych si ho spletl s konakem.
 
Moje momentální večerní aditivum je voda, pač su v práci. :-\ Ale to naštěstí za chvilu pomine. :D Jinak doma máme rádi dobré víno, taky máme slušnou sbírku, viz. Fotečka. Pak máme sbírku mé domácí slivovice. A nepohrdnu nějakým pivním speciálem, jako třeba višní z Koliby. ;)
 
každej máme naštěstí nastavené chutě trochu jinak. Diplomatico určitě neurazí stejně jako Zacapa, což znají úplně všichni. Papáček má bud příznivce anebo odpůrce pro svou výraznou chuť....

Mám teď objednaný rum Mount Gay XO , což je jeden z nejstarších Barbadoských rumů, jsem na něj zvědavý...
Právě ten Mount Gay XO bude 20týho na tý degustaci
 
A koukam ze nejsem sam,je tady vicero milovniku rumu :cool: Z levnejsich muzu doporucit zakladni Matusalem , 8lete Cubaney nebo treba Old Distiller. Z tech drazsich treba Ron Milonario XO , Santos Dumont XO ale tech rumu je tolik ze tezko vybirat...Porad zkousim nove kousky a velmi me to bavi :)
A tak nechceš s náma někdy zajít na degustaci? Vyzkoušet nový kusy? :)
 
Alamaster
No ja sem z okresu Opava a predpokladam ze vy jste odnekud z Cech takze jako ja bych rad ale vzhledem ke vzdalenosti docela komplikovane :(
 
Jo, myslím že Mulata je super "entry" rum pro někoho kdo zná jen tuzemák a nechce dát majlant za flašku rumu. Jinak ale mezi moje top oblíbence patří Esclavo z Dominiky, Plantation XO z Barbadosu a Centenario 20yo z Costariky :)

Odesláno z mého ONEPLUS A3003 pomocí Tapatalk
Plantation XO to je něco pro mě, nebo Torres 10.
 
Plantation XO to je něco pro mě, nebo Torres 10.
Aha, ten Torres jsem jeste nepil, v Brandy se vůbec nevyznám, ale s tím Plantation se dá jen souhlasit :)

Velmi doporučuju k ochutnání kterýkoliv Esclavo, to je pro mě špica :)
 
Back
Top