• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Vaše oblíbené večerní aditivum

Tak pred chvili jsem se vratil z Makra s malou pozornosti :) No nevydrzel jsem a uz testuju :D Presne chut kterou mam velmi rad takze penez vubec nelituji.
 

Přílohy

  • 1467967483_020dc200c7259d17018cfc2c97eb6215.png
    1467967483_020dc200c7259d17018cfc2c97eb6215.png
    390,1 KB · Zobrazení: 30
Poslední úprava:
Recenze fakt neumim :D Chutove bych to prirovnal k Plantation 20th anniversary. Cili pokud mas rad sladsi tony tak nevahej ;)
 
To mam, takze nevaham ;) v pondeli jdu vyzvedavat tatkovi rum k narozeninam, tak ochutnam i tenhle ;)
 
Jinak co tak koukam na zadni stranu tak mam lahev cislo 715 z asi vyrobenych 1500 kusu.Rok vyroby nebo spis stoceni do lahve je 2016 a pak jeste podpis asi reditele firmy nebo nevim co si mam predstavit pod P.R.L.Oliver.Director... :D
 
Dnešní zásilka :)
wow, hezky jsi vybral, tyhle dva kousky mám taky doma :)

Esclavo je chutove velmi zajimavy, lehce nasladly a hodne dlouho vydrzi chut v ustech. Doporucuju zkusit 12yo a kdyz bude chutnat, tak pak XO, nebo XO Cask, to jsou super kousky :)
 
Poslední úprava moderátorem:
Tak pak dej vedet jak jsi byl spokojeny ;)

Otevrene Ophyum bohuzel nemeli, takze si ho davam do seznamu "chci ochutnat". Vyzvednul jsem pro tatu darek Oliver's Exquisito a musim rict, ze po dlouhe dobe spickovej rum podle meho gusta. Nasladly, jemne koreneny, moc dobry. K tomu jsem si poridil Esclavo 12yo a dve Mulatky

44fc5dffa8b8608eb895425010271133.jpg
 
Kazdopadne panu Oliverovi se budu muset juknout na prurez tvorbou, moc sympaticky piti.... btw dovazi to Smichovsky Rumako a dela degustace......
 
qKpkQo.jpeg Uz dlouho jsem se chystal koupit a ochutnat a dnes byl ten spravny den :D Testuju a pritom sleduju na HBO2 vsech 6 dilu star wars :D No snad rano vstanu do prace v pohode...No chutove taky prijemne sladky a lehce koreneny.Takze urcite doporucuji.
 
Poslední úprava:
No ja jsem to tam dopsal o trochu pozdeji protoze uz jsem trosku v nalade :D Bych si tipnul ze ta Dominikanska Republika ma vsecky sve rumy velmi sladoucke , teda aspon co sem od nich chutnal tak to tak zatim bylo.
 
Právě jsem od zákazníka dostal "jakýsi" McGlennon. Mám radši rumy, takže vůbec nevim co od té whiskey čekat... Zkusíme a uvidíme :)
IMG-20170904-WA0002.jpg
 
Tak dnes jsem dostal chut na neco co sem jeste nepil a zkusil jsem(viz obrazek) Rum je velmi jemny ale neni vubec sladky. Takze chutove urcite neurazi ale me chute by chtely neco nasladlejsiho :) Jinak minulou sobotu jsem zkusil toho DON PAPA co ti tak chutna Vitusi a musim rict ze fakt dobrota ;)
flor-de-cana-centenario-gold-18y-0-7l-40-0.jpg.big.jpg
 
Back
Top