• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Vaše oblíbené večerní aditivum

Ja teda jsem mauricijsky rum ochutnaval primo ve vyrobne (vanilkovy byl nejlepsi). Ale jelikoz moje chut miri k jinym palenkam, asi nejsem pravej clovek, kdo by mohl hodnotit :)
Ja jsem spise na konacek, whiskey atp... Pulka rodiny pochazi a zije na Morave, takze prisun vitaminu je obstojny, dokonce jednu varku jsem udelal sam...a i se to dalo pit. :)
 
Nejsem zadnej odbornik, ja delim na "chutna"/"nechutna", takze spis jedu v Araratu a podobnych komercnejsich lahvich.

:) Ale pokud pozves, rad ochutnam :D :D
 
Tak jako mohli bysme dat nejakou rumovou akci na severu moravy :D Ted uz to jen domluvit... :)
 
Hmm, zajimavý, z Maurícia jsem rum jeste nepil :)

Jinak my jsme s @Vitus načli naše adventní kalendáře :D

bééé já jsem si vyndal a nalil číslo 17, je nad dvojkou :( Jsem si říkal, že by to takhle blbě seřadili a .......

poučení: nevyndavat lahvičky, když je kalendář na stojáka ......

IMG_0435.jpg
 
Poslední úprava:
bééé já jsem si vyndal a nalil číslo 17, je nad dvojkou :-( Jsem si říkal, že by to takhle blbě seřadili a .......

poučení: nevyndavat lahvičky, když je kalendář na stojáka ......
Podívej taky jsem vytáhl nejdřív 17 :D ale jelikož jsem ještě mladej nesenilní chlapec, tak mi to došlo a vytáhnul jsem dvojku :D
 
adventní den devátý, s tím i devátý vzorek.... než jsem ho dneska otevřel, už jsem chtěl frfňat, že ve třetině kalendáře krom Esclavo XO nic moc a v tom dneska vyndám z okýnka číslo devět - Olivers MAXIMO-, strejček Oliver opět nezklamal! Jak to vidíš ty,@Alamaster ?

IMG_0456.jpg
 
Back
Top