• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Vestavěná navigace a multimediální systém MZD/Mazda Connect/NNG s dotykovým displejem (od roku 2014)

v manualu jsem nenasel...a ani zde se mi neporarilo najit...je nejak omezena velikost USB co podporuje Mazda 6 GJ? V manualu pouze pisou ze by nemela jednotka podporovat USB 3.0 a ze musi byt ve FAT32 formatu...Co ta velikost? Je to nejak omezeno? Diky za odpovedi ;)
Omezeno to není (8 TB), ale narazíš pak na výkonové limity při vytváření indexu playlistů, alb, interpretů atp.
 
Poslední úprava:
tak super dekuju za odpoved...chci koupit flashku napr. 128 GB tak aby s tim nebyl problem...ve starem aute jsem mel autoradio a to melo omezenou kapacitu na 4 GB max.

Chapu ze kdyz tam narvu napr. 500 GB tak to bude pomaleji nacitat.
Myslim ze 32-128 GB je tak idealni co se tyce hudby...tam uz se da neco nacpat...
 
Řekl bych, že s plnou 32 GB se už docela zapotí. Flashku 128 GB ale nutno tedy zformátovat jako FAT32 (pokud MZD Connect pokoutně nepodporuje exFAT)...
 
Tak pokud to chápu správně,tak to podporuje do 2GB velkéjho souboru což je super Děkuju moc!!!
 
Pokud by se někomu zdálo, že s každou aktualizací navigace přichází o "kousek" místa na disku počítače, z kterého navigaci na SD kartě aktualizuje, tak jsem si dnes všiml, že na cestě "C:\Users\Uživatel\AppData\Roaming\Mazda\download_cache" zabírá spoustu GB každá z provedených aktualizací. Pozorováno na systému Windows 7 Pro.
 
Máš pravdu ... u mě 13GB a to je dost, jelikož mám disk C SSD 128GB jenom. Díky.
 
Nepodařilo se náhodu někomu vyzkoumat proč někdy naběhne po zapnutí zapalování poslední puštěná věc na MZD connect, třeba aplikace spotřeba paliva nebo rádio nebo navigace a někdy to naběhne do hlavního menu. Myslím že když auto stojí déle (je vypnuto zapalování), tak se jakoby vypne nějaký Standby mód a nabíhá to do hlavního menu a když stojí kratší dobu, tak naběhne do poslední aplikace, ale to se mi tak nestává.
 
Pokud by se někomu zdálo, že s každou aktualizací navigace přichází o "kousek" místa na disku počítače, z kterého navigaci na SD kartě aktualizuje, tak jsem si dnes všiml, že na cestě "C:\Users\Uživatel\AppData\Roaming\Mazda\download_cache" zabírá spoustu GB každá z provedených aktualizací. Pozorováno na systému Windows 7 Pro.

Pro jablíčkáře: /Users/uzivatel/Library/Caches/Mazda Toolbox/download_cache/

Nebo ve Finderu stisknout Shift+CMD+L no a pak už adresář Caches -> Mazda Toolbox -> download_cache
 
tak sem dnes chtěl aktualizovat na March 2018 a po spuštění instalace stále po 5 min. naskočí CHYBA MÁME PROBLÉM :mad:

Tak nevím, mám problém ja (karta) nebo něco na sít(toolbox)
 
tak sem dnes chtěl aktualizovat na March 2018 a po spuštění instalace stále po 5 min. naskočí CHYBA MÁME PROBLÉM :mad:

Tak nevím, mám problém ja (karta) nebo něco na sít(toolbox)
Mně to dělalo, dokud jsem neuvolnil přes 10 GB na disku C: (což mi Mazda Toolbox zamlčel a také mne jen informoval touto nic neříkající hláškou. V čem byl problém u Tebe, resp. čím jsi to vyřešil?
 
To kdybych věděl. Vypnul jsem počítač, zapnul, vše běželo jako dosud a po pěti minutách jsem odmítl zálohu a instalace byla hotová za dvě minutyo_O
Jinak všechny dosud aktualizace i prvotní instalace jsou na firemním počítači, který máme od uterka pod "kontrolou" tak jsem musel nainstalovat toolbox na domácí PC, abych mohl aktualizovat, takže místo na C: bylo volné;)
 
Jj,diky,pak pisnu jak jsem dopadl,,,,,jeste otazka,mate nekdo kontakt na toho kluka co tu dýloval sd karty z Ebay s navigaci pro CX3,vcea jsem to tu nekde videl a nemuzu to objevit,dekuji,Petr
 
Jj,diky,pak pisnu jak jsem dopadl,,,,,jeste otazka,mate nekdo kontakt na toho kluka co tu dýloval sd karty z Ebay s navigaci pro CX3,vcea jsem to tu nekde videl a nemuzu to objevit,dekuji,Petr
Obcas mrkni i sbazar a bazos ! Podari se i za 2500 ! Je to stejne brany pres ebay ! Kdyz tedy neni hladovej a ma cenu 5-9 tisic ! Jinak ebay 2-2500 litru max ! Jinak mrkni navi tema !
 
Back
Top