• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Vestavná navigace Mazda 3 BL

Pegas

výkonný člen KLANu
234
Ahoj, řeším aktualizaci originální navigace pro M3 BL. Přímo v Mazdě mi řekli, že stačí vyndat SD kartu, vložit do počítače a zobrazí se mi internetový odkaz s aktualizacemi. Jenže to se mi nedaří, protože počítač mojí SD-kartu ani nenačte. Předpokládám ,že si to spletli s TomTomem kde to tak asi funguje? Zjistil jsem že v BL-ku je navigace Denso . Nemá s tím někdo zkušenosti? Počítal jsem i s poplatkem za aktualizace. Dík
 
V BL zabudni na aktualizaciu navi cez PC + internet.
Posledna aktualizacia, na tvrdo napalena na kartu, pre BL je myslim z roku 2012 alebo 2014 , aj to iba pre Zapadne EU.
Šílená cena 306 €
Česko mozno je zaradne do zapadnej Europy.
 
Poslední úprava:
Děkuji za info. Já mám 2009. Česko je v mapách Západní Evropy. 300 EUR by ještě šlo, protože když budu kupovat jinou navigaci, dám to skoro stejně, jenže bych dal ty peníze pouze v případě map 2017 a ne 2012! Aktualizace 2014 už se mi nechce věřit,když to ani v Mazdě neznají. Je to šílený, když si vezmu, že bych měl auto 5 let starý a už neseženu aktualizované mapy do navigace. Jenže s tím nic nenadělám. Aspoň nemám strach, že mi jí budou chtít ukrást :D
 
Nechapem dost dobre preco takyto odkaz nie je na mazda. cz
https://www.mazda.sk/servis-a-prisl...mazda3/2008-12/informacne-systemy/BCD166EZ1J/
Je tam pisana dostupná verzia 2012 aj 2014.
Ja som dostal v cene auta v roku 2011, verziu 2010. Nie je to super aktuálne, akoby Waze, Sygic, ale dá sa s tým vyžiť v úplnej pohode.
Pri najhoršom si ešte vezmem mobil do ruky.
Všetko som vyskúšal, aby som dostal na sd kartu aktualnu verziu, ale je to nad moje počítačové znalosti :-(
 
Díky za odkaz. Asi schválně napíšu přímo do Mazdy. Jasný na telefon to nemá, ale mě tak štve, když už to tam je a přitom to moc používat nejde :)
 
BL používá speciální modifikovaný SD protokol, nelze kopírovat, aktualizovat, jedině koupit.
 
Je to tak, oficiální vyjádření z Mazdy je, že lze jedině zakoupit novou kartu. Bohužel nějaká aktualizace se nechystá. Takže to mám potvrzené a můžu na to zapomenout :) nemá to cenu řešit :) Díky moc
 
Poslední úprava:
Zistil som dnes v servise. Mitsubishi SD karta Navteq s mapami, nie je kompatibilna s Mazda navigaciou. :-(
 
Ahoj lidi jen pro info. Na Ebay jsem koupil origo kartu do navigace, mapy 2018 za 1200 kaček, vše funguje jak má.Mají jich tam víc. :D
 
Ahoj lidi jen pro info. Na Ebay jsem koupil origo kartu do navigace, mapy 2018 za 1200 kaček, vše funguje jak má.Mají jich tam víc. :D
Ahoj, vieš dať nejaké bližšie info? Ako to nájdem na ebay? Chcem Slovensko na Mazdu 3 MPS 2010 BL...díkes
 
:) ak myslíš toto: BL používá speciální modifikovaný SD protokol, nelze kopírovat, aktualizovat, jedině koupit.
tak to som videl...ale mi nerozumiete, ja sa v tom neorientujem, potrebujem čislo produktu, proste niečo konkrétne, čo mám hľadať...dal som kadekde výraz MAZDA NAVIGATIONS SD CARD a našiel mi tony...ale neviem, čo bude fungovať na tej malej navigácii na BL :)
teda OEM number so Slovenskom, alebo konkrétnu linku...nejaké presné označenie :)
 
Back
Top