• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Videa a informace o MX5 ND

taky si umím celkem snadno představit, že MX-5tka bude parkovat v mé garáži .... trochu mám obavu, že mi příští týden bude @Vítek_mx5 dělat chutě se svou čerstvě zrepásnutou vymazlenou NB.....
 
To taky doufam ze uz budu ale to ND je vazne pecka..bohuzel v ČR az na podzim..to dava prece smysl pro cabrio..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Možná až na to křidílko, ale ten čumák je nádhernej. Je vidět, že Auto Exe umí bomby :) Když jsem na mazda6club.com viděl GJ s předním nárazníkem od nich, málem jsem viděl nějakýho novějšího Mercedesa :)
 
Přesně jsem chtěl napsat, že bych si možná odpustil to křídlo :) Jinak ale neskutečná krása a mooc se mi tento kit líbí ;)
 
Exe je kapitola sama o sobě :)
To si dělaji srandu? Takový origo příslušenství? To si to museji nechat jen doma? Jakej průměrnej evropan má znát ten rozsypanej čaj, aby si to nějak objednal domu :angelic::D
 
Mluvil jsem o origo příslušenství, tím předpokládám, že AutoExe není a jediná další věc bylo to PDF, jak přesně říká @Ter Leeloo II.
Chrome nepoužívám, protože se s ním věčně peru a hádám, ale translate.google.com používám relativně často, i na celý weby :)
 
Back
Top