• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Videa a informace o MX5 ND

Mluvil jsem o origo příslušenství, tím předpokládám, že AutoExe není a jediná další věc bylo to PDF, jak přesně říká @Ter Leeloo II.
Chrome nepoužívám, protože se s ním věčně peru a hádám, ale translate.google.com používám relativně často, i na celý weby :)

Jasně, nechtěl jsem do tebe rýt, nebo být arogantní. Jen jsem upozorňoval na možnost, kterou jde někdy využít ;)
 
Nevypadá to vůbec špatně. Z profilu to podle mě vypadá líp jak klasická mx-5 s nataženou plátěnou střechou. :)
 
Mě to zase přidalo další problém do rozhodování... Nejdřív s jakým motorem, teď zda klasiku, nebo tohle. Pak se vše vyjasnilo, když jsem se podíval do peněženky... :-/ :D
 
myslíš jako: každý ráno se podívám na seznam 100 nejbohatších lidí na světě, no a když se tam nenajdu, tak jdu normálně do práce...... :D
 
Na tech blatnicich jsou blinky? Ma to i neRF verze? Jsem zahledl par fotek, kde jsem to vepredu videl take.
 
Mozna jsem se spatne vyjadril, protoze to vlastne je spis soucast narazniku, nez blatniku, ale je to proste okolo kola :D. @Machbuster ma na fotkach na tom miste pouze jakesi zaslepky, jak vepredu, tak vzadu.
 
Jo taak :D Jedná se o povinné "vybavení" pro USA trh. Blinkry to nejsou. I na jiných modelech je to pravidlem. Rychle jsem na netu našel fotky 6tek, kde je to dobře vidět (GJ má integrované v hlavních světlometech) ;)
06-08_Mazda6_sedan.jpg stažený soubor.jpg 2013semauatoshowMazdaClubsport6Conceptgal.jpg
 
Jo Jsou to americký pozičky. U evropskejch verzí mx-5 jsou tam jen záslepky v barvě karoserie.
Pozůstatek po těch pozičkách je např i na přednim nárazníku M6MPS, kde u v Evropě prodávanejch kusů nejsou zapojený žárovky.
 
je to hnusný, nebo se mi to jenom zdá....? Zezadu mi to připomíná Smarta

15073408_1844382482460079_5845886189850696180_n.jpg
 
Back
Top