• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Videotéka - zajímavá videa

Spíš to někdo smazal. Byl tam pěknej vodopád na cestě (jen z videa se mi dělala závrať :D ), ale už to nejde ;)
 
Tak zase ta nejaka amerika...Jako ze SUV moc nemusim tak Jeep grand cherokee se mi vzdy libil ! A tahle bestie , to je neco :)
 
to jsou koule jak kokosy ....


btw: já to taky dneska ošplouchnul na wapce a rychle s tím do garáže. Asi bych cajtům těžko vysvětloval, že jedu po (prázdné) spojce rychleji, protože suším auto :D
 
Poslední úprava:
to jsou koule jak kokosy ....


btw: já to taky dneska ošplouchnul na wapce a rychle s tím do garáže. Asi bych cajtům těžko vysvětloval, že jedu po (prázdné) spojce rychleji, protože suším auto :D
Kdyby byl policajt Mazďák, tak to pochopí.
 
Tak tohle video přesně vystihuje co mám v plánu provést se svojí mazdičkou. Sice krapet nereálný schválit do provozu, ale snít můžu :)

BTW hodně dobrej je ten ukazatel zbývajících km :D

 
Uz jsem to kdysi videl a ted jsem na to zase narazil :D Jako nic extra ale pekny zavod v plnem provozu...
 
Zajímavý zpomalený video kde je vidět, jak funguje 4x4 u MPS při ostrym rozjezdu na prašný cestě :)
 
Mi by stacil i sestivalec za nejaky meloun +, tahle generace je prvni co se mi fakt libi :)
 
na tom serveru je hromada krásných, byť krutých videí. Určitě stojí za shlédnutí !

snažím se nakupovat u farmářů kde vím že to zviřátko mělo aspoň nějaký život...

...jakože zvířátka, který žila šťastný život a zemřela blahem během orgasmu, aby obohatila pro naši kuchyni? :D
 
Back
Top