• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Videotéka - zajímavá videa

na to jsem včera taky koukal... husty, jak se ty tahače celý kroutěj :)) holt mít za zadkem 70 a tun a sprintovat je mazec

Jestli to casem bude nekdo rovnat tak si to asi hodi... Ram v prdeli. Ale pokoukanicko to je skvostny...
 
To teda jo. Tenhle mel pres 1500 seskoku. Coz je dost, ale i mistr tesar se jednou utne. Stava se to, no. Tam dost casto :( ...i na LKLN se to obcas stane :(
 
1500 seskoků už je trochu rutinérství... a jak říkáš... i mistr swooper se občas utne a pak plní statistiky....
 
Ono to tak proste je. Kdyz jsem delal na horizontce, tak jeden ostrilenej horizontkar mi rikal "...a kdyz uz si myslis, ze to vsechno umis a delas machra. Dostanes takovou pres prsty a zacinas odznova" A tohle moudro mam stale na pameti a pocitam s tim, ze nejsem stroj a ke vsemu co delam pristupuju s jistym respektem a pokorou. Nejvic to pocituju samozrejme u toho letani. Mam nalitany hovno a za kniplem se potim jako prase.
 
Jestli to casem bude nekdo rovnat tak si to asi hodi... Ram v prdeli. Ale pokoukanicko to je skvostny...
Když jsem byl s otcem na "výletě" kamionem, tak mi to ukazoval na křižovatce=zabrzdil návěs a rozjížděl se a bylo cítit i v kabině jak se to kroutí, celkem mazec na to že to byla proti tomuto pouhá série.
A jak to jede když je prázdnej.....Jsou to prostě bestie. :D
 
Jo, tak nakladaky umi jezdit rychle. Kdyz nemaji omezovac rychlosti. Nemusi to byt ani zadnej special.
 
to tenkrát na odtahovce... to byla jiná .......
A pfff :p .. :D

Tady je obrazek jak to vypada, kdyz se rovna ram na nakladaku. Pokud by to nekoho zajimalo, muzu mu dat vic informaci jak se tyhle veci resi...
 
Poslední úprava moderátorem:
...az nas to vsechny dozere a naserem se, ze nas to postupny "globalizovani", utlacovani a zotrocovani pekne sere.
 
Rozhodne supr to je. Ale asi bych se dlouho odvazoval tam dat auto... verim, ze ot je bezpecny. Ale z toho principu. :D
 
Back
Top