• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie VIN kód

Elli

člen KLANu
92
Zdravím, omlouvám se za možná dost hloupou otázku, ale kde na MCX-5 najdu Vin kód? Se standardním levým rohem čelního skla jsem neuspěla:-( a chce ho po mne vyfotit pojišťovna...
Asi bych to dohledala někde v manuálech atd., ale věřím, že tady již máte svá auta prohlédnutá a poradíte mi rychleji.
Děkuji
 
pod koberečkem spolujezdce je vyražené v kastlíku do podlahy a pak na štítku v motoru ...... :)

v malém i velkém techničáku ... :D
 
@Vitus, @Natural Díky za info, tak, doufám že zvedání koberečku nebude moc náročné:) Mimochodem techničáky mi nepomohou, oni chtěj fotku na tom autě:D
 
@Vitus nooo, teď si nejsem jistá zda vtipkuješ, nebo je k tomu opravdu potřeba :D Každopádně jediné, co jsem u sebe měla je telefon a ten zrovna parametry Nokie 3310 nemá:D
 
jasně, že si dělám srandu. Snad sis nepolámala nehtíky hned u aretace koberečku.... takže VINko máš? :)
 
no asi takle, zvedla jsem tu nepřidělanou část (právě abyxh si nezlámala nehtíčky:D )a trochu si zanadávala, že to nemůže být pod sklem jako to maj všichni, ledabyle jsem to vyfotila a hotovo:D Si toho pojišťovna navymejšlí - u starýho auta to po mně nikdo nechtěl...
 
Back
Top