1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

Vítejte na novém fóru

Diskuzi v 'Všechno o fóru' zahájil shr3k, 1. 4. 2015.

1. Ter Leeloo II

Ter Leeloo II rodinný člen KLANu

1 073
    502
    113
    Spritmonitor.de
    Jsem slepy, nebo ze zakladniho "podmenu" pro Forums zmizela polozka History? Jsem presvedceny, ze ji hledam tam, co vzdy byla, ale ... nenalezam.

Byl to vlastne seznam naposledy prohlizenych temat. Takze kdyz jsem se chtel vratit k necemu, co jsem cetl treba predevcirem, dal jsem History a tam jsem si tema nasel, aniz bych vedel, v jake (pod)sekci fora to tema skutecne je. Ted musim znat tu strukturu nebo pouzivat vyhledavani.

Nebo jsem blbej? o_O

2. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 519
    942
    113
    Spritmonitor.de
    Ne nejsi, už bys ji tam měl mít.

Ter Leeloo II se to líbí.
  3. Ter Leeloo II

1 073
    502
    113
    Spritmonitor.de
    Dekuju, to je vypinatelne?

4. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 519
    942
    113
    Spritmonitor.de
    Je to součást oprávnění skupin...

5. Max6

Max6 rodinný člen KLANu

383
    365
    63
    Ahoj, co se tu přes noc stalo ? (viz foto) Jsem toho včera vypil asi trošku moc nebo opravdu vidim zavirovaný fórum nějakou rejží
    Clipboard02.jpg

6. Ter Leeloo II

1 073
    502
    113
    Spritmonitor.de
    Je to aspon tematicky japonstina? :D No proste nejaky obycejny bot nebo bezpecnostni dira.

7. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 519
    942
    113
    Spritmonitor.de
    Nějakej bot. Dám sem na registraci nějaké specifické otázky ...a je po nich.

Poslední úprava: 3. 12. 2017

Sdílet tuto stránku