• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Vítejte na novém fóru

1N7RUD3R: Bloncka je tuuu :D :D Jasný, že si to tu musíme pořádně zdomácnit :p
Vitus: Taky jsem si všim :D
 
Ahoj všichni, kdo jste sem zavítali, ať už jste se o tomto novém fóru dozvěděli jakkoliv. Jak jsem slíbil, tak jsem vykonal, pohnutky, které mě k tomuto kroku vedly, možná znáte, možná ne. Každopádně myslím, že je nemá cenu příliš rozebírat, prostě tu vyvstala potřeba nějakého komunikačního fóra a zdroje informací a aktuální nabídka na pomyslném trhu nebyla příliš dobrá. Sice jsem nikdy moc nechápal pohnutky těch, kteří hned po nákupu nového auta zakládají různé kluby, fóra atp., ale sám mazdy pořizuji už více než desetiletí, tak bych se s dovolením sám sobě omluvil.
Doufám, že tu budete spokojeni, rezerva výkonu je dostatečná, i prostor je velký. Pokud někoho zajímají technické detaily použitého řešení, tak je sem na vyžádání uvedu. Pro ty ostatní snad jen zmíním, že fórum jede pouze a jen na zabezpečeném protokolu HTTPS, tedy se šifrováním veškeré komunikace při přenosu, a to pomocí placeného SSL certifikátu. A také, že hesla se v databázi zásadně šifrují, takže se při registraci nezasílají a ani ta zapomenutá nejde nikdy poslat znovu e-mailem, pouze vygenerovat nová.
Fórum, které je v našich končinách mírně exotickým software, bude jistě ještě potřeba trochu doladit, jak co se češtiny týče, tak také co do vzhledu a rozdělení obsahu, tak mi dejte prosím pár (desítek) dní pomyslného hájení, než bude všechno opravdu stoprocentní. Zatím jsem založil pár základních fór, myslím, že alespoň pro začátek by to mohlo stačit, později je možné témata přesunout. Uvítám návrhy na jakékoliv změny a pokud to bude možné, přidávejte je rovnou jako ankety, ať mohou ostatní uživatelé hlasovat. Jak jsem dříve předeslal, zde se bude praktikovat, pokud možno, demokracie a žádná diktatura.
Také bych rád přiřadil nejprofláknutějším ikonám tuzemské Mazda komunity supermoderátorská práva, pokud o to budou mít zájem, takže se prosím hlaste ať už zde, přes osobní zprávy a nebo přes Facebook/Twitter.
Poslední věc, proč zrovna klan? Jednoduché, klub i club jsou obsazené a myslím, že definice klanu je celkem dobrým vysvětlením.
Tak ještě jednou tady
Pane smekám, parádní práce
 
ahoj, právě jsem se vrátil z hradu... ehmmm z mazdaclubu a můžu říct, že je to tam kapánek "mrtvý". dobrá práce za tento počin ;)
 
Ahoj, super, mám Mazdu 2 DY (2005 - starší generace), kam s ní? Budou se rozšiřovat kategorie?
 
Až tu bude víc příspěvků, není problém fóra rozdrobit na jednotlivé modely, zatím to ale nemá cenu.
 
Back
Top