• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Vítejte na novém fóru

Bushino: vítej a gratulace k apgrejdu káry, je to krasavice megaMAX6vymazlená a doufám že ti vydrží dýl než ta předchozí :cool:
 
Vitus: Díkec, taky doufám že mi tenhle mazel vydrži hooodně dlouho :rolleyes: Nevíš náhodou jestli Honza dorazí na sraz ?
 
Zatím mám poslední info od Honzy, že na sraz nedorazí. Ale třeba vše přeplánuje a ukáže se ;) Ještě aby si nechal utéct pohled na jeho bývalou mazdu :D
 
Já jsem rád, že se mi podařilo všechny mazdy udat daleko od sebe :) Ale jednou jsem tak cca 3 roky po prodeji 626 ji viděl projíždet v Prostějově a to mi srdce skoro vyskočilo :p Všechny mé tuning prvky měla a navíc přesedlala na větší kolečka.. Ach, kde té může být konec :)
 
To vis, to srdicko proste zaplesa... :) Ja se se svoji Majdou jeste nepotkal... mozna to je dobre.
 
Tak vás tady zdravím,moc fajn vidět staré známe nicky.Palec nahou:)
 
Tak zkouším tu apku na prohlížení fóra a je to cajk,akorát se nezobrazí ankety,jinak přehledný a rychlý,like :)
 
Vývojáři Tapatalku to trochu ladí, tak snad se dočkáme lepší verze. Už jsem jim to musel trochu ohákovat, protože blbnula push notifikace.
 
Back
Top