• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Vítejte na novém fóru

Předpokládejte krátké odstávky fóra dnes večer, musím udělat nějaké malé aktualizace.
 
Testuji napojení na náš Twitter účet https://twitter.com/MazdaKlan. A funguje to! Svůj příspěvek tak můžete případně tweetnout na oficiální MazdaKlan Twitter, pokud uznáte za vhodné. Nově máme štítky nejen v galerii, ale i u témat a témata jdou rovněž vložit do Kalendáře.
 
Poslední úprava:
Bodré podoledne, mám malý příspěvek ke zvýšení povědomí o MK. Pokud byste chtěli na facebooku kliknout, že se vám úplně strašně moc líbí facebooková stránka MK aby pak vaši kamarádi, kamarádi kamarádů i jejich potomci a prarodiče viděli, co se vám líbí a pak v očekávání něčeho úžasného klikli na odkaz a skončili až na webu MK, tak už to de :). Možná je to kravina :cow:, ale nic lepčejšího mě nenapadlo :meh:

Na fb stránku MK se "samy" vkládají odkazy na aktivní diskuse z webu MK v nepravidelném intervalu (=jak se službě dlvr.it zrovna chce (a mám pocit, že občas si vybere nejen kdy, ale i co se jí chce)). Příspěvky na fb stránce MK se odkazují na název vlákna diskuse (bohužel) a ne na aktuální příspěvek diskuse MK (to je dáno tím, jak se zrovna chce výstupu do RSS na MK :hurting:). Ale asi je to furt lepší než drátem do jakékoliv části těla ;)
Pokud máte někdo nějaký nápad, jak fb stránku MK vylepčit, tak sem s ním :bookworm:

Podobně jdou příspěvky z MK automaticky pípat na twitteru :chicken:, ale to může udělat někdo jiný, kdo není tak líný, jako jsem já :facepalm:
 
Jen by ho chtelo jeste trochu zaplnit :D.

Akorat me zaujalo, ze se u tematu pise popisek, napr.: "V kalendáři: 03.01.16". A to ikdyz mam forum nastavene v anglickem jazyce ;). To je jen nejaky custom priznak tematu, to neni provazane systemove?
 
Úplně dole vlevo vedle volby jazyka najdete nově aktualizovaný styl MazdaKlan Flat Dark, pro ty, kterým se líbí tmavé barvy a vektorové ikony.
 
"Tos tomu dal", teď nevim, kterej si vybrat :D

A dost se mi líbí obrázek modelu a popisek u jednotlivého topicu. I že je při najetí na topic :) (Nebo jsem si toho všimnul až teď? :D )
 
Back
Top