• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Vítejte na novém fóru

Úplně dole vlevo vedle volby jazyka najdete nově aktualizovaný styl MazdaKlan Flat Dark, pro ty, kterým se líbí tmavé barvy a vektorové ikony.
Na tmavém vzhledu ulítávám už od začátku, co jsem na MK. Akorát tmavý vzhled ani teď nepoužívá logo MK jako ten světlý.
Pak ze záhlaví vypadla nefunkční ikonka facebooku, ale mohla by tam být, když export RSS na fb funguje (v rámci možností).
 
Na tmavém vzhledu ulítávám už od začátku, co jsem na MK. Akorát tmavý vzhled ani teď nepoužívá logo MK jako ten světlý.
Pak ze záhlaví vypadla nefunkční ikonka facebooku, ale mohla by tam být, když export RSS na fb funguje (v rámci možností).
Logo se nepoužívá schválně, je tvořeno jen fontem, stejně jako ikony, pro úsporu pásma. Možná tam hodím logo v SVG.
 
Nemyslel jsem ani tak formát jako formu - v každé šabloně vzhledu to logo vypadá jinak.

Díky za bleskové umístění ikony FB do záhlaví :)
 
je to fakt pěkný. ještě bych je dal do podřízených for na hlavní stránce, tam je taky rozbalovací menu a jednotlivé modely aut
Obávám, se, že by značně navýšilo objem přenášených dat při prvním načtení - co obrázek, to 50 kB.
 
Nemyslel jsem ani tak formát jako formu - v každé šabloně vzhledu to logo vypadá jinak.
Logo kreslené řezem Interstate Mazda na přání nahrazeno SVG logem, proti PNG verzi úspora cca 3 kB. Provozovatelé IE8 a Androidu 2.3 to budou muset přežít bez loga.
 
Aby bylo možné koncentrovat důležité informace na jednom místě, byla nově založena MazdaKlan Wiki. Editovat mohou prozatím jen moderátoři a obsah vidí pouze registrovaní uživatelé, nicméně pokud má někdo jiný zájem o tvorbu obsahu, není problém příslušná práva přidělit.
 
Každou chvíli očekáváme registraci pětistého člena MazdaKLANu! Vzhledem k tomu, že nám nikdo nedával velké šance na přežití, naopak se našlo několik KLANokazů, co se nás snažili utnout hned v začátku a přitom máme za deset měsíců fungování 500 registrovaných členů, velkou spoustu aktivních členů a KLAN/forum, které už několik měsíců obsahuje stejné, ne-li větší množství informací nežli na MC, považuju to za veliké zadostiučinění pro všechny, kdo se na fungování MK podílejí. Velké díky Shr3kovi za založení a opečovávání tohoto fora, díky i všem správcům a moderátorů a díky i všem, co jsou jakkoliv aktivní a přispívají k fungování KLANu! Jen tak dál ! :)
 
dneska má KLAN první narozeniny !!! :asshat::asshat::asshat::asshat::asshat::asshat::asshat::asshat::asshat::asshat::asshat::dummy1::dummy1::dummy1::dummy1::dummy1::dummy1::dummy1::dummy1::dummy1::dummy1::dummy1:
 
Všetko najlepšie a veľa šťastných, spokojných a komunikatívnych mazďákov želám :joyful:
 
dneska má KLAN první narozeniny !!! :asshat::asshat::asshat::asshat::asshat::asshat::asshat::asshat::asshat::asshat::asshat::dummy1::dummy1::dummy1::dummy1::dummy1::dummy1::dummy1::dummy1::dummy1::dummy1::dummy1:
I já přeji KLANU i zakladateli všechno nej:)a hodně pozitivních klaňáků;)
 
To uz je rok za nami? Neuveritelne,ako to rýchlo ubehlo! Tak vsetko dobre do budúcnosti prajem, nech to,funguje aj nadalej tak dobre, ako doteraz.
 
Jsem tu teprve chvíli,ale i tak přeji klanu vše nej a hlavně pohodové klaňáky.

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk
 
Toto letí! :) Neskutečnej mazec, jak se nám to tu hezky rozjelo. Přeji nám všem klaňákům, kteří jsme součástí téhle super komunity, která drží u sebe, jen to nejlepší i do budoucna ;)
Už teď se těším, jaký bude následující rok :happy:
 
Back
Top