• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Vizitky MazdaKlan.cz

shr3k

správce
Člen týmu
6 197
Pokud máte chuť a čas, můžete propagovat klan těmito epesními vizitkami, které mě motivovali vytvořit Annax s Vitusem... ;)
 

Přílohy

  • MazdaKlan vizitky.pdf
    58,4 KB · Zobrazení: 329
Pokud máte chuť a čas, můžete propagovat klan těmito epesními vizitkami, které mě motivovali vytvořit Annax s Vitusem... ;)
Natisknuto, rozstříháno... Teď už jenom narazit na pár kousků na parkovišti někde ;) A jednu od Annax jsem zrovna vhodil nedalekému sousedovi do schrány.
 
Tak co klaňáci, jak jde rozdávání vizitek? :cool:
Já naznal, že nám tu nějak zatím nefrčí 2ky, tak jsem za sobotu hned pár ovizitkoval za stěrač :happy: No musím si natisknout a zalaminovat zase dalších pár papírů vizitek :)
2016-04-02-5975s.jpg 2016-04-02-5976d.jpg
 
tak dneska v práci na odpolední jsem si s dovolením taky pár kousků natisknul a zalaminoval ( bohužel nám nešla barevná tiskárna :( ) a teď budu sledovat každou Mazdu :DIMG_20160404_225628.jpg
 
dneska při výměně oleje mi servisák říká, že prej mu taky někdo dal vizitku za stěrač jeho GH, ale že to ignoroval ... ostatně ignoruje i moje osobní doporučení na KLAN, že prej na internet nemá čas :D nekázeň toto
 
Já sice na autě nic nalepeného nemám (nechci) a ani vizitky nerozdávám (jsem plachý), ale v poslední době mám nutkání ji někomu vrazit (vizitku) :D. Proto jsem si uplácal 2 návrhy, které si nenechám pro sebe, a přikládám je k tomuto příspěfku. Nejsem grafik, tak pokud tu nějací jsou, snad mě nezlynčují.

První návrh je klasická vizitka o standardních rozměrech 0,00009x0,00005 km. Teoreticky, když zaujme a najde se tu pár bohatých dobrodinců (nebo hodně poctivých :D), tak by se na to dalo složit a vytisknout strašlivě moc vizitek a mít je pak na slušném papíře a rozdávat a rozdávat... (případně jsou mezi námi piloti, mohli by něco rozhazovat nad obydlenými oblastmi).

Druhý návrh je takový (mo)mentální nápad pro příznivce ostrých rysů (rozměrově 1/2 klasické vizitky), pár jsem jich dal vedle sebe, můžete si je zkusit vytisknout a zabavit potomky s nůžkami. Hotové řešení - můžete rozdávat hned po vystřižení :)

Pokud jsem zas vymyslel nějakou kravinu, tak se omlouvám, já už jsem prostě takový :angelic:
 

Přílohy

  • mk-vizitka.svg.2016_04_05_12_32_59.0 bob.pdf
    247 KB · Zobrazení: 132
Má cenu dávat vizitku za stěrač MX-5 když je venku hezky? Nemá, lepší je ji vložit přímo to interiéru :D :cool:
2016-05-07-6693.jpg
 
Tak jak se rozdává klaňačky a klaňáci? :D Já se musím pochlubit, že jsem musel natisknout další kusy A4, jelikož jsem všechno zase rozdal za stěrač :happy:
Mazdár
 
Tak dnes jsem vystrašil jednoho človíčka, který zaparkoval Mazdu Premacy u našeho Penny. Na dotaz, jestli je to jeho Mazda, viděl jsem strach v jeho očích, jako kdyby něco provedl. Při předání vizitky MK se mu očividně ulevilo.
 
Já si někde až se uvidíme vyžádám taky nějaké vizitky. Když jezdíme do Zlína do Centro Zlín, tak tam pokaždé pokukuji jestli tam někde nestojí nějaké další mazdy. A někdy stojí, tak si vždy vzpomenu, že je škoda, že nemám vizitku. Hned bych jí tam hodil za stěrač :).
 
No to je fakt :). Mě už napadlo, že bych si nějaké udělal a nechal někde vytisknout. Jen se k tomu nemůžu pořád dokopat.
Btw. máme tu na fóru nějaký vzor jak to vypadá ta vizitka?
 
No to je fakt :). Mě už napadlo, že bych si nějaké udělal a nechal někde vytisknout. Jen se k tomu nemůžu pořád dokopat.
Btw. máme tu na fóru nějaký vzor jak to vypadá ta vizitka?

První příspěvek tam je vzor, osobně je doma tisknu na fotopapír A4 a pak je rozřežu.
 
Back
Top