• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Vrakoviště Mazda

Zdravim, ja mam taky napul dotaz/napul doporucenie, kedysi som u jedneho pana z Jablonova (vesnica kusok od Brna u D1) bral nejake nahradne diely este na 626. Nie je to klasicke vrakoviste, ma tam proste u baraku na dvorku sopu s nahradnymi dielmi a mal aj dobre ceny. Bral som od neho napr. krycie plastove lamely na predny naraznik, spatne zrcatko, vicko na olejovu nadrz... ano, skutocne som stratil vicko na olej, ked som ho zabudol prisroubovat a nechal ho iba lezat v motorovom priestore. Neviem na neho dogooglit kontakt, bolo to uz par rokov naspat, tak mozno o nom vie nejaky clen tu na fore? Diky za pripadne info.
 
Konkrétní otázku asi nemám, spíše všeobecně, našel jsem že mají GH liftbag na díly tak spíše zda se dá s nima nějak jednat nebo jsou striktní s cenama a td...
 
Jo takhle, tak to tezko rict. Myslim si ale, ze se to zkusit muze. Vis jak to je, lina huba...
 
Tak jsem se ptal, mají to nafocené že prodávají dily, ale nakonec je to ještě v GB a že se ozvou až to dovezou.
 
Jaroslav Zeman, Šonov u Broumova, tel. 604 442 490, e-mail jarazet@seznam.cz. V žádném případě od něj nic nebrat!

Pan Zeman nabízí na netu díly z více aut (nejen mazdy). Nabídl mi rádio na mazdu, nechal jsem si poslat fotky čelního panelu, přišlo 5 fotek čelního panelu, rádio jsem si nechal poslat na dobírku, přišlo, ale BEZ toho čelního panelu. Na můj dotaz, proč, odpověděl, že panel se prodává zvlášť za 700. Napsal jsem mu, že to nechci a posílám zpět. Poslal jsem to zpět (taky na dobírku), napsal mu číslo balíku, na což mi odpověděl, že žádné dobírky nepřijímá, zaplatí jen cenu rádia a veškerá doprava jde za mnou. A že jsme se mohli dohodnout, že by býval nechal panel za 300. Po rozmáznutí aféry v diskuzi na netu dokonce napsal, že by dopravu panelu hradil on, zajímavé, tohle všechno píše až potom, co jsem mu to poslal zpět. Nakonec prohlásil, že on vůbec NENÍ vrakoviště, že jenom rozprodává díly ze svého auta. Přitom je v živnostenském rejstříku, no asi ta živnost je na něco jiného. A inzerátů na prodej dílů má na netu celou řadu, minimálně z pěti různých aut.

Nakonec poslal na svoje náklady čelní panel, ve kterém ale chybí krytka kazetové mechaniky (rádio je s kazetou). Tu sice slíbil postat dodatečně, ale neposlal nic ani po měsíci, na můj dotaz, proč, odpovídá, že jsem nejotravnější zákazník, že krytku posílal a má potvrzení o doručení (WTF?), vadí mu negativní komentáře na netu a vyhrožuje, že si to se mnou přijede vyřídit osobně. Na mazdaclubu dostal ban a nechápe za co.

Podle něj si za všechno můžu sám, protože neumím objednávat a kdesi cosi. Balík s rádiem si nepřevzal, takže se mi vrátil zpět. Po zkompletování s čelním panelem rádio sice funguje, ale v místě kazetové mechaniky zeje díra.

Jeho jednání celkově arogantní a údajné odeslání chybějící krytky je zjevná lež. Posílá přes GLS, v obou předchozích případech (rádio, panel) mi přišla předem zpráva na mobil a na e-mail a odkaz na sledování zásilky. Když jsem ho požádal o přeposlání toho potvrzení o doručení krytky, zůstalo to bez reakce.
 
Poslední úprava:
Mazdar. Neznáte někdo uživatele JapanvrakBrno co sídlí v Jevišovicích???
 
Prostějov - Martin Snídal
Email: mazdagentlemen@seznam.cz
Telefon +420 732 343 931
Po samodestrukci :D klimakompresoru a superšibeničnim termínu na opravu auta jsem v pondělí kontaktoval p.Snídala jestli nějaký nemá a už ve středu tentýž týden mi ho přepravní služba dovezla za poloviční cenu než bych vůbec čekal (co jsem našel třeba na eBay.de atd...). Kompresor byl opravdu v super stavu a auto už ve středu fungovalo. Za mě velký díky a doporučení :)
 
zdravím mazdari , nevite kde sehnat přední repráky do dveří od boseho Mazda 6 skyactic 2.2 r.v.2013,samozřejmě za nějakou rozumnou cenu
 
zdar, na M6 2014 sháním sedadlo řidiče. Stačilo by mi s poškozeným čalouněním, jde mu vlastně hlavně o kovový rám. Doporučte prosím nějaké vrakoviště. Díky
 
Back
Top