1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Ahoj Host,

dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

Vtipy

Diskuzi v 'Mimo téma' zahájil Vitus, 13. 4. 2015.

1. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 663
    2 816
    183
    Spritmonitor.de
    nějaký dobrý fórek, co by nás pobavil? Sem s ním !

2. Bouu

Bouu výkonný člen KLANu

496
    69
    28
    Opičák příjde pozdě večer do hospody a na sračky utahanej.
    Králíci se ptaj, cos proboha dělal.
    -"Ále", povídá opičák, "šukal jsem žirafu."
    -"No a z čeho jsi tak vyřízený?"
    -"To bylo furt: Dej mi pusu - vraž mi ho tam, dej mi pusu - vraž mi ho tam..."

Poslední úprava: 13. 4. 2015
    Vitus se to líbí.
  3. Bouu

Bouu výkonný člen KLANu

496
    69
    28
    Zlatá rybka chce odjet na dovolenou a hledá někoho na záskok . Požádá krokodýla, který souhlasí.
    Po týdnu se rybka vrátí, přijde za krokodýlem a ptá se ho:
    Tak co krokodýle, byli kšefty?.
    Jo, včera jeden .
    A co chtěl?
    Přál jsi ho mít až na zem
    Jak jsi to udělal?
    ukousl jsem mu obě nohy.

Poslední úprava: 14. 4. 2015
    Natural se to líbí.
  4. 1N7RUD3R

1N7RUD3R moderátor Člen týmu

1 217
    219
    63
    Vopicak :D

5. Kuban

Kuban výkonný člen KLANu

174
    90
    28
    Baví se Čech s japoncem... Japonec se předvádí ukazuje bojové umění na čechovi mrdkne sním o zem a řekne... To bylo karate to je od nás z japonska...
    Čech uznale hmmm dobrý...
    Japonec pokračuje zase sním mrskne a říká, to bylo judo také od nás z japonska...
    Čech To už nevydrží sráží japonce jednou ranou na zem ten se po chvíli probudí a ptá se... Sakra co bylo tohle to jsem nestihl...
    A čech odpoví... To bylo od vás z japonska..... Hever z mazdy:p

Kaja007, Radfire, jahlk a 2 jiným se to líbí.
  6. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 663
    2 816
    183
    Spritmonitor.de
    hehe

7. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 663
    2 816
    183
    Spritmonitor.de
    koran.jpg

8. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 663
    2 816
    183
    Spritmonitor.de
    a tenhle je můj oblíbený, mám ho vždy s sebou na obchodní jednání :))) cena.jpg

Vítek_mx5 se to líbí.
  9. 1N7RUD3R

1 217
    219
    63
    Jo, ten "levnejsi" je fakt bozskej. A dobrej napad to brat na jednani... :D

10. LadyDoubleEl

LadyDoubleEl moderátor Člen týmu

646
    277
    63

11. 1N7RUD3R

1 217
    219
    63
    Sprostando :D

12. LadyDoubleEl

646
    277
    63
    Já ráda :smuggrin:

13. 1N7RUD3R

1 217
    219
    63
    Rajdo :D

14. LadyDoubleEl

646
    277
    63

Lepší?

jahlk se to líbí.
  15. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 663
    2 816
    183
    Spritmonitor.de
    mnoooo volání a hlavně nakupování trvá ženám déle v řádu tisíců, nejen 4x :D:D

16. LadyDoubleEl

646
    277
    63
    Tak to ještě neznáš mě :D já jsem vetšinou se vším hotová dřív jak kdejakej chlap :D

17. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 663
    2 816
    183
    Spritmonitor.de
    Leni, vždycky se najde vyjímka potvrzující pravidlo .... a jestli se vším, tak jsi opravdu šťastná žena :muted:

pjetro se to líbí.
  18. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 663
    2 816
    183
    Spritmonitor.de
    Dopravák zastaví auto, které jede ve městě 110 a povídá: D: Dobrý den, váš řidičský průkaz. Ř: To nemám, páč mi ho před chvílí sebrali, kdyz mě chytili vožralýho. D: Tak techničák. Ř: Taky nemám, to auto je kradený... D: To je kradený auto ?!! Ř: Jo, ale moment, kouknu se do kaslíku, myslím, že sem tam něco takovýho viděl, když sem tam házel tu pistoli... D: Jakou pistoli ? Ř: No, jak jsem s ní zastřelil toho řidiče, co mu patřilo to auto, jeho mrtvolu sem strčil tady do kufru... Dopravák hned zavolá zásahovku, ta přijede, vyskáče, obklíčí celý auto a její šéf jde k řidiči a povídá: C: Řidičák ! Ř: Tady prosím... C: Techničák ! Ř: Tady... C: Můžu kouknout do přihrádky? Ř: Jasně... (samozřejmě žádná pistol) C: A do kufru ? Ř: Jasně... (samozřejmě zádná mrtvola) C: Tak teď jsem trochu zmatený, tady kolega mě zavolal, že jedete úplně bez papírů, v kradeným autě, ozbrojenej a s mrtvolou v kufru... Ř: No super a vsadím se, že bude ještě tvrdit, že sem jel příliš rychle...

19. LadyDoubleEl

646
    277
    63
    Jede si tak kamioňák a špatně odhadne výšku mostu a zasekne se tam. Po chvíli tam přijede policista a s tupým úsměvem se ptá: ,,Zaseknul jste se, co?" Řidič se na něj podívá a odpoví: ,,Ne, vezu most a došel mi benzín!"

Radfire, Romuška, Vítek_mx5 a 2 jiným se to líbí.
  20. 1N7RUD3R

1 217
    219
    63
    Prijde pilot do knihovny a rekne si o velkou spousu knih o sebevrazdach.
    Knihovnice se pta:
    "Vezmete je sebou vsechny?"
    "Hm, dobry napad."

r6d3k, Petapr a Vitus se to líbí.

Sdílet tuto stránku