• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Vtipy

Jedni manželé měli těžkou autonehodu. Manželka utrpěla silné popáleniny v obličeji. Protože byla hrozně hubená, nebylo možné vzít ji na těle kůži k transplantaci. Doktor nakonec požádal manžela, aby se dárcem stal on. Jak víte, nejčastěji se k transplantacím bere kůže ze sedaci části těla. Doktor proto požádal manžela, aby zachoval naprostou mlčenlivost. Operace se povedla a manželka vypadala snad ještě lépe, než před nehodou. Všichni ji obdivovali a ona se chtěla odvděčit manželovi.
,,Drahý, chci Ti poděkovat, žes tohle pro mně udělal. Ale neznám způsob, kterým bych Ti to mohla splatit."
Tím se, miláčku, vůbec netrap. Pro mě je odměnou už to, když přijde tvoje maminka a políbí tě na tvář.
 
Baví se dva neslyšící:
„Včera jsem se vrátil pozdě večer domů a žena na mě začala křičet.”
„A co jsi udělal?”
Zhasnul jsem...”
 
Převzato z fb:

"Přepadla mě žízeň tak jsem si zaběhl do Příbrami do Tesca pro pití a jak si tak pochoduju a hledám svou Mattonku, kolem mě neustále krouží rodinka tatínek, maminka a tak čtyřletej borec v kožené bundě sedící ve vozíku a prcek po mě pořád kouká....
A u pokladen jsme se ocitli vedle sebe.... Protože jak je v Tescu zvykem .... než se dostanu na řadu tak minimálně umře pokladní.... A malej James Dean na mě opět upřel svůj dokonale modrý pohled a začal si se mnou povídat.....

Ahoj...
Ahoj...
Jak se máš?
Já dobře...co ty ?
Na prd !!!
DAVIDEEE !!! (maminka)
Hmmm...a proč se máš na prd ??
Táta mi nekoupil auto....sem zlobil....
A co jsi dělal?
Tahal jsem holčičku za vlasy..zezadu....
A jí to vadilo ??
Jo....
To jí přejde....
(Maminka rudne a tatínek se dusí)
A kdy jí to přejde?
Až bude velká jako maminka..
A jak to víš ??
Taky jsem tahal holčičky za vlasy....
A kdy ?
No naposledy včera...
( Tatínek se zcela nepokrytě řehtá a maminka střídavě mění odstíny rudé )
A taky u toho tak řvala ??
( půlka fronty se začala tlemit a tatínek slzí )
Nooooo...trochu.....
Hmmmm....všechny holky jsou stejný.....asi taky nedostaneš auto viď....
Asi nee....jsem na řadě....tak ahoj Davídku.....
Ahoj strejdo....proč nemáš vlasy ???
(Maminka pro změnu zbledla)
Aby mě holky neměly za co tahat..
Hmmmm....tak ahoj.....mámo já taky nechci vlasy.....

Borec mi zvednul den tak o dvě stě procent i když asi nedostanu autíčko :D :D :D "
 
"Chlap se probudí ráno s kocovinou, zbytkáč, prostě úlný vokno.
Koukne a předním sedí jeho stará na kufru.
Tak jí říká: Miládko, prosímtě kam jdeš?
Žena: Jdu od tebe pryč. To že si přišel ve 3 ráno domů úplně nalitej to by bylo ok. To, že si poblil půlku vobejváku,to by nebylo poprvé.
Ale to že si se v půl 4 na mě tlemil mejma zubama to už je moc."
:D :D

Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk
 
Teacher: "Johnny, can you tell me the name of 3 great kings who have brought happiness and peace into people's lives?"
Little Johnny: "Drin-king, smo-king, and fuc-king.
 
Sedí chlapeček u žumpy a usedavě pláče.
Jde okolo policista a říká: "Proč pláčeš chlapečku?"
"Spadla mi do žumpy matka!"
Policista se okamžitě svleče a skočí do žumpy.
Potápí se, hrabe, nechce to vzdát, ale když už mu hovna lezou úplně všude, vzdá to, vyleze ven a se zármutkem chlapečkovi řekne: "Je mi líto, ale tvojí matku jsem nenašel."
Chlapeček rozevře dlaň a smutně odpoví: "Tak to je mi ten šroubek na hovno..."
 
Manžel má dlhodobé podozrenie, že je mu jeho žena neverná a tak sa rozhodol vrátiť sa zo služobnej cesty skôr, aby ju pristihol inflagranti ... Na stanici si stopol taxík a už v priebehu cesty domov sa dohovoril s taxikárom, aby šiel s ním do bytu, ako svedok.
Pri príchode do bytu našiel podvedený manžel svoju ženu v spálni s milencom. Celý nepríčetný strhol perinu z milenca a namieril na neho svoju legálne držanú zbraň s tým, že milenca zastrelí. Vystrašená manželka na svojho manžela kričí, aby od svojho rozhodnutia ustúpil a svoju prosbu sprevádza:
"Miláčik, prosím, nezabíjaj ho, pamätáš si ten sponzorsky dar ... naše BMW, tak to je od neho, rovnako tak všetky dovolenky, nový byt a zaplatené lístky na hokej to všetko platil on!"
Zmätený manžel sa otočil k taxikári, ktorý celý čas prizeral tej dramatickej situácii, a pýta sa ho:
"Čo mám teda robiť?"
Taxikár ani na chvíľku nezaváhal a odpovedá:
"Ja by som ho zase prikryl, aby vám neprechladol ..."
 
Back
Top