• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Vtipy

Krtkovi se zlomí lopatka a tak si říká: „Půjdu za ježkem, on mi tu lopatku určitě půjčí.“
Je v polovině cesty a rozmýšlí se: „Co když mi ten ježek tu lopatku nepůjčí? Přece jen je trochu lakomej… Ale když už jsem v půlce cesty, půjdu dál.“
Je ve třičtvrtě cesty a říká si: „Ty vole! Co když mi ten ježek tu lopatku vážně nepůjčí?! No nevadí, když už jsem až tady, půjdu dál…“
Už je skoro u ježkova domu a říká si: „Kurva! Ten čurák mi tu lopatku určitě nepůjčí.“
Přijde k ježkovu domu, vezme šutr, hodí mu ho do okna a zařve: „Strč si tu zkurvenou lopatku do prdele ty buzerante!!“
 
No to ne :D To bych si počkal na ten pohled, jak by se tvářil, až by zjistil, že by tu díru prostě nevynechal :D
 
určite bude


to velmi dobre poznaaaam, ach jaj :D

noo a v tém si myslím, že by nám právě pomohly ty MK trička s nickama :D :) ... takže ono se to nějak vyvrbí ;) ... zatím taky trpím tím problémem přiřazení jména/nicku/obličeje/auta :D .. .se časem zmákne :)
 
noo a v tém si myslím, že by nám právě pomohly ty MK trička s nickama :D :) ... takže ono se to nějak vyvrbí ;) ... zatím taky trpím tím problémem přiřazení jména/nicku/obličeje/auta :D .. .se časem zmákne :)
Přesně tak, časem se to zmákne :D Jinak trička určitě pomohou ;)
 
Žena smaží volské oko, když v tom momentě do kuchyně vtrhne muž a začne křičet: "Pozor! Pozor! Víc oleje! Potřebuje to víc oleje!Pozor! Otočit! Otočit! Otočit! Rychle! Pozor! Pozor! Zbláznila ses? Ten olej! Proboha sůl, sůl! Nezapomeň na sůl!" Žena už to nevydrží a úplně vynervovaná se ptá: "Co tak řveš? Myslíš si, že neumím udělat volské oko?" Muž klidným hlasem odpoví: "To jen, abys měla představu, jaké to je, když mi kecáš do řízení!"
 
Přijde takhle chlápek do nebe. Svatý Petr nakoukne do knih a povídá: "Víte, já tu
na vás vůbec nic nemám. Ani špatného, ani dobrého. My tu poslední dobou máme
narváno, takže bych potřeboval alespoň jeden opravdu dobrý skutek, abych vás
mohl pustit dovnitř". Chlápek odpoví: "No, jednou jsem udělal jeden dobrý skutek.
To jsem takhle jel po městě a najednou vidím, jak u jedné garáže banda
motorkářů obtěžuje nějakou slečnu. Co obtěžuje, oni ji přímo znásilňovali.
Mně tak vzkypěla krev v žilách, že jsem okamžitě zastavil, vytáhl z kufru
francouzák a šel přímo k nim. Byl tam jeden takový velký, určitě šéf, kolem krku
řetěz, jizvy v obličeji, a já mu jednu ubalil, že lehnul a povídám:
"Koukejte tu slečnu nechat na pokoji!" "To je zajímavé," říká Svatý Petr,
"to bychom tu měli mít.... Kdy se to asi tak stalo?"
"No, jsou to tak dvě minuty."
 
Já, penis, tímto požaduji zvýšení platu z následujících důvodů:
Vykonávám těžkou fyzickou práci
Pracuji v extrémních hloubkách
Pracuji nejvíce hlavou
Nemám volné víkendy, žádné svátky ani dovolenou
Pracuji ve vlhkém prostředí
Nedostávám platby za přesčasy a směnnost
Pracuji ve velmi tmavém prostředí, které má velmi špatnou ventilací
Pracuji ve vysokých teplotách
Jsem vystaven riziku získání nakažlivých nemocí

Odpověď personálního oddělení:
Po pečlivém uvážení všech bodů Vaší žádosti, návrh na zvýšení platu byl zamítnut, a to z následujících důvodů:

Nepracujete 8 hodin vcelku
Usínáte při práci po krátkých úsecích činnosti
Nerespektujete vždy rozhodnutí vedení
Nezůstáváte na svém stanovišti, často navštěvujete i jiná pracoviště
Často si vybíráte neoprávněné pauzy
Nejste iniciativní - k práci je nutné Vás dotlačit a správně stimulovat
Na konci směny zanecháváte na svém pracovním místě nepořádek
Obvykle nedodržujete bezpečnostní předpisy, jako je např. nošení předepsaných ochranných prostředků
Odcházíte do důchodu dříve, než je Váš nárok
Nerad pracujete druhou směnu
Někdy opouštíte své pracoviště ještě před dokončením své práce A kromě toho jste byl viděn, jak neustále přicházíte a odcházíte z pracoviště a máte na zádech 2 velmi podezřele vypadající pytle.
 
Back
Top