• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Skupina Východní Čechy

Milda6

rodinný člen KLANu
1 102
Nemyslím si že třeba Praha je daleko,ale třeba jsou chvíle na pár minut pokecu o autech,vylití srdce nebo se jen tak odreagovat a dát "cigárko"
A proto,kdo je z okolí Pardubic či Hradce Králové
Samozřejmě i pro Vás,co jen tak projíždí kolem:)
 
taky se o víkendech pohybuju na východě, až se trochu oteplí, určitě tu nějaký sraz bude ,-)
 
Já jsem od Hradce Králové a už jsem to tu psal zatím Mazdu 3 nevlastním ale aktuálně sjíždím bazar a asi do pul roku chci pořídit. Tak se klidně rád s někým sejdu, abych se o tom auto dozvěděl více. :) Zajímá mě r.v. 2014 benzín 2.0 88Kw.
 
Já se nebojím, jezdí se mnou zkušený člověk a zatím jsme vždy vybrali dobře zároveň i tahá auta, ovšem nabídka na mobile.de není moc ekonomicky rozdílná. Jde mi hlavně o to se sejít před koupí s člověkem co Mazdu má, aby mi o tom autě něco řekl a případně mě i svezl :) Každopádně za kontakty díky mrknu na to.
 
Bude nějaký ten srazík ve východních Čechách co? Ve čtvrtek jedu už pro tu moji Mazdu 3. :)
 
Back
Top