• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Vychytávky a doplňky na CX-5

Chlapci, riešil už niekto opierku ľavej nohy? Ktorá (okrem originálu za 55€) je najlepšia a ako sa upevňuje? Keď vidím, ako si nohu opieram a špiním blatom priamo filc podlahy, tak mi to je ľúto :-( Na každom inom aute je na tom mieste minimálne plast či guma, na novej CX-5 nie je nič len filc... Taktiež ma zaujíma osvedčený (kto už má a presne sadol ako originál) plastový kryt dopredu pod nárazník a tiež dozadu pod nárazník. Aby to nevyzeralo príliš "made in china", lebo niektoré sú fakt pekné a podobajú sa originálu... Ktoré doporučujete zo svojej skusenosti?
 
A ako sa ta opierka uchytáva? Je tam nejaky predpripraveny otvor na skrutku alebo ako? Nerad by som zavrtal skrutku do karosérie... :)
 
Keď vidím, ako si nohu opieram a špiním blatom priamo filc podlahy, tak mi to je ľúto :(


Opěrek je na Aliexpressu fůra. Buď použiješ dodané krátké šroubky nebo velcro (což bych asi preferoval).
Kvalitu bych za těch pár korun fakt neřešil, budeš po tom šlapat kdesi u podlahy, ne z toho jíst nebo na to balit holky :D Prostě si vyber, co se ti bude líbit.

Já to vyřešil trošku jinak - autokoberečkem - volil jsem Gledring, právě kvůli opěrce. Např. https://www.spoilercentrum.cz/produkty/gumove-autokoberce-gledring-mazda-cx-5/
 
Ano to je ono a ještě mě zajima jak je to uchyceno?Koukal sem do nějakych navodu ze se lepi neco na kapotu motoru a uchycuje se nejakym klipem tak mam strach co na to lak ?
 
Ano to je ono a ještě mě zajima jak je to uchyceno?Koukal sem do nějakych navodu ze se lepi neco na kapotu motoru a uchycuje se nejakym klipem tak mam strach co na to lak ?
mě přijde uchycení v pohodě o lak bych se nebál ;) zítra ti to můžu nafotit, ale je to fakt bez problému
 
mám to nasazený pořád a zatím žádný problém, nevím jak CX5, ale na CX3 je to dělaný na originál díry pod haupnou, jenom jsem vycvaknul ty plastový čudlíky a dal do nich ty co přišly s deflektorem do těch se pak přichytí šroubkem deflektor, po stranách je nalepen takový malý suchý zip ( něco na ten způsob ) na oboustranné pásce - jeden díl na autě druhý na deflektoru . Zítra nafotím detailIMG_20160913_160556.jpg IMG_20160913_162120.jpg
 
Tak narychlo pár těch foto jak je deflektor přidělaný na CX3 na CX5 asi nebude rozdíl
IMG_20180406_124941.jpg IMG_20180406_124947.jpg IMG_20180406_124957.jpg IMG_20180406_124933.jpg
 
Poslední úprava moderátorem:
Diky,koukam že je to přidělaný na spodní části.Co na to myčka pokud jezdíš?
 
Back
Top